Anonymous 02/23/2021 (Tue) 17:43:29 No.21592 del
(1.25 KB 40x40 lol.jpg)
>Śmignąłem sobie na policję, miła pani policjant przyjęła moje zgłoszenie. Pożartowaliśmy sobie trochę, jak twierdzi, sama też została kiedyś oszukana na olx, ale nie chciało jej się tego zgłaszać... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
xD

>W każdym razie zostałem pouczony, doinformowany i ogólnie przedstawiono mi, co się teraz będzie działo. Gość (albo słup, właściciel konta w każdym razie) będzie miał wjazd na chatę i zostanie poproszony o wyjaśnienia.
xDDDD
kurwa ale mi teraz głupio że kiedyś myślałem że oni namierzają IP

>Jak będzie przypał, to sprawa trafi do sądu. Szczerze mówiąc nie wiedziałem, że od razu sąd wkracza do akcji, ale już wiem, że to formalne przestępstwo podpadające pod prawo karne.
jak będzie przypał = w sensie jak słup przyzna się że przyjmował przelewy i przekazywał dalej
to będzie ujęty groźny przestępca i zarzuty prania pieniędzy

>gość skroił mnie na 120 zł, a Ty zakładasz, że konto bankowe miał na słupa, telefon na słupa i korzystał z tora, vpna, czy czegoś tam jeszcze, a do wszystkiego użył konta na olx, które kisił od prawie dwóch lat. A to wszystko dla równowartości niecałych €30 ¯\_(ツ)_/¯
czemu głupki nie mnożą kwoty razy 150-300 okradzionych miesięcznie?
myślą że tylko oni dali się wyjebać?

>Ja bym stawiał bardziej, że to jakiś nieogarnięty nastolatek, któremu wydaje się, że to świetny sposób na wyższe kieszonkowe. Co z tego będzie - okaże się, a i tak wszystko mi jedno ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
nastolatek lepiej ogarnia Tor od tych idiotów