Alltså upproriska snorungar med bokstavsdiagnoser som växt upp i furrycomunityn och med dataspel och rymdvarelser och dödsmetall och veganism och ekoterrorism!
Hjärntvättade idioter som tycker att djur är bättre än människor!
- som går ut och mördar gamla gubbar och filmar det och sprider på Internet
- som att det är något att skryta med att mörda ålderspensionärer som arbetat och betalat skatt hela sina liv!
FURRYBÖGEN SMIRRE RÄV IRL MIKAEL WESTERGREN!
- ÄR ETT CP-MONGO O JÄVLA FETTO som är helt insnöad på krig och vapen och vill vara häftig Rambo och skaffa en fucking M16 och skjuta pedofiler godtyckligt, för att i furrybögens aspergersjuka CP-hjärna så är alla män som har lockigt hår pedofiler och alla med downs syndrom och utvecklingsstörning är djurplågare och furryhatare!
Han fattar inte varför man ska plåga och döda djur!
Han tror att djur kan tänka och har känslor och tror att det fucking furryskitet är verkligt precis som alla jävla störda veganer och miljömuppar påhejade av den jävla aspergerstörda veganhoran Greta Thunberg och djurens befrielsefront och fucking sveapäls och compani!