Det är glasklart att den autistiska Mikael Westergren 750218 3614 hatar pedofiler och hatar jägare - för att han vill skaffa en rejäl vapenarsenal för att mörda människor!
Han förstår inte skillnad på människor och djur, han tror att djur kan känna och tänka för att furrygalenskaperna har blivit verkliga för honom!
Precis som att han inte förstår att vargar är farliga och onda djur, att de är ett hot mot jakthundar och tamboskap precis som han inte förstår att pedofili är en sexuell läggning och något som är fint och kärleksfullt med barnen, att hans autismer gör att han inte ens förstår vad kärlek är!
Han förstår bara krig och våld, för att få hata alla möjliga och sprida död omkring sig!
Det är uppenbart att Mikael Westergren f.d. Rutger Widell är en misantropisk ekoterrorist och fanatisk furry som gillar att blåsa huvudet av människor med ett höghastighetsvapen för att han är född ond då hans pappa inte tillät att han skulle döpas som barn och därför har aspergerdemonen slagit sin rot i hans sjuka furryhjärna med allt vad det innebär!
Han är en ond och väldigt farlig person som skulle sitta inlåst på högsäkerhetsanstalt!
Furry och Sveafur i synnerhet är något fasansfullt och väldigt farligt, om de organiserar sig så kommer de vara lika farliga som IS och Al Quaida!