I Tredje Riket uppfostrades slashasar och arbetsvĂ€grare till att ha arbetsmoral!😁 Vi pĂ„ SiVo 05/26/2026 (Tue) 19:49 No.52235 del
(40.01 KB 601x300 ARBEIT-1.jpg)
(45.57 KB 556x370 ARBEIT-2.jpg)
Att ha autism och gÄ till hjÀrnskrynklare och lÀra sig att knarka - det kan dom autistiska slashasarna och arbetsvÀgrarna till pissrÄttor och samhÀllsparasiter - men fan inte sköta ett enkelt jobb som att tvÀtta bilar!

Myndigheterna borde granska Tindra PÀlsbögeri AB vÀldigt noga i sömmarna och hur de missbrukar det hÄrt arbetande svenska folkets skattepengar!

Vid minsta skattepengsfusk skulle de fĂ„ stĂ€nga ner skiten och Mikael Alfred Rutger ”RUNKEN FLÄSKBERG” Westergren och de andra autistiska missfostren dĂ€r blir av med sina personliga rövtorkare och tröstare och fĂ„r en spark i röven ut pĂ„ verkstadsgolvet och lĂ€ra sig att arbeta och göra rĂ€tt för sig och sluta leva som bidragsfuskande parasiter pĂ„ oss hederliga svenskar som inte har nĂ„gon autism att gömma oss bakom för att slippa arbeta!