Vi på SiVo 05/26/2026 (Tue) 20:34 No.52265 del
Robban på Naturbrukslinjen var rolig och skrev rolig e-post till RUNKEN när RUNKEN viker ut sig i Torra Skåne med sitt rävtrams!

RUNKEN fick psykdamp av denna e-post för han fattar inte ironi och RUNKEN´s morsa juggehoran som pippat runt med alla jugoslaver i Hässleholm - Ruth Elisabeth ”ISA SOM KAN FISA” Westergren 380606 3503 ringer till Norrängsskolan och skäller ut rektorn som inte har en aning om vad det handlar om och bara blir förbannad på RUNKEN´s överbeskydande juggehora till fittmongomorsa.

RUNKEN!

- Ditt lönnfeta jävla miffo som är så sjuk i hjärnan av pälsbögerier och aspergerdemoner – för ditt eget bästa lär dig för fan att göra skillnad på människor och djur och sluta vara en jävla djurrättsmupp och furrybög!

Jävla psykfall!😡