Ziemniak 06/20/2026 (Sat) 20:57 No.10145 del
nornalnie, mam tekefon, switcha, 2 3dsy i amd bc-250 i rzadko w sumie telefonu używam tylko czasem gram na nim w minecrafta java w trybie dexa