Ziemniak 06/23/2026 (Tue) 08:41 No.10154 del
w przyszķą sobote sie wyprowadzam z akademika dka jdgo całe te
szkoda kurwa nie będe miał jak dzwonić do radyjka no ale chuj, może to i lepiej