/ziemniachan/ - Ziemniachan

zapasowy

Boards | Magrathea | Catalog | Bottom

Check to confirm you're not a robot
Email
Subject
Comment
Password
Drawing x size canvas
File(s)

Remember to follow the rules

Max file size: 10.00 MB

Max files: 4

Max message length: 4096


https://ko-fi.com/ziemniachan




Ziemniak 06/20/2026 (Sat) 20:57 [Preview] No.10146 del
test


Ziemniak 06/23/2026 (Tue) 08:41 [Preview] No.10154 del
w przyszķą sobote sie wyprowadzam z akademika dka jdgo całe te
szkoda kurwa nie będe miał jak dzwonić do radyjka no ale chuj, może to i lepiej


Ziemniak 06/23/2026 (Tue) 12:18 [Preview] No.10155 del
>>10154
ale gówno
czemu nie będziesz mógł dzwonić


Ziemniak 06/23/2026 (Tue) 12:31 [Preview] No.10156 del
>>10155
bo przez pokój mam przejście i starzy by słyszeli w nocy
no chyba że jak zasną to sie wymkne na zewnątrz z laptopem; zobacze jeszcze dla jego całe te



jan dynamin jest grzybem



(792.12 KB 1080x2400 1781617063043.jpg)
e
ktoś podszywa sie podemie czy ki chuj
w każdym razie to ja na hasioku ten fotel znalazłem całe te
1 post omitted.


Ziemniak 06/17/2026 (Wed) 13:20 [Preview] No.10129 del
>>10128
niby kurde jak skoro już go oddałem za flaszke znajomemu?


Ziemniak 06/17/2026 (Wed) 18:34 [Preview] No.10130 del
>>10129
no to mi go sprzedałeś men


Ziemniak 06/17/2026 (Wed) 19:14 [Preview] No.10131 del
(1.38 MB 1369x968 146094803_p0.png)
>>10130
a może tak być
chuj go wie


Ziemniak 06/20/2026 (Sat) 21:37 [Preview] No.10147 del
(1.24 MB 3225x1696 foto_no_exif (40).png)
mam też tego fotela stare zdjęcie jeszcze ze starego telefonu


Ziemniak 06/22/2026 (Mon) 17:59 [Preview] No.10152 del
>>10147
comfy



(189.86 KB 885x1254 Go2g7aHXkAAPw0s.jpeg)
znowu zielsko mnie przestało trzepać


Ziemniak 06/21/2026 (Sun) 21:21 [Preview] No.10149 del
ale pisz w przypierdolonym chłopaku z raszei


Ziemniak 06/22/2026 (Mon) 07:19 [Preview] No.10150 del
myślałem że rzuciłeś??


Ziemniak 06/22/2026 (Mon) 08:55 [Preview] No.10151 del
(6.54 MB 2257x3186 146228328_p0.png)
>>10150
no miałem
ale po tygodniu przerwy znowu jarałem i chuj ledwo klepie chyba faktycznie potrzebny mi miesiąc odwyka dla jego



(129.51 KB 1073x1266 20240716_193225.jpg)
sprzedałem drugi telefon i już mi go brakuje
jak ludzie żyją z tylko jednym telefonem?


Ziemniak 08/15/2024 (Thu) 21:56 [Preview] No.7385 del
>>4933
zielone kaktusy grają w ping-ponga z tańczącymi motylami na fioletowej plaży


Ziemniak 06/20/2026 (Sat) 18:37 [Preview] No.10143 del
bieda nie wybiera


Ziemniak 06/20/2026 (Sat) 20:57 [Preview] No.10145 del
nornalnie, mam tekefon, switcha, 2 3dsy i amd bc-250 i rzadko w sumie telefonu używam tylko czasem gram na nim w minecrafta java w trybie dexa



(1.98 MB 1559x2252 146181337_p1.png)
ssalibyście takie paluszki u stup?


Ziemniak 06/19/2026 (Fri) 18:55 [Preview] No.10138 del
drobna dziewczyna + wielkie paluchy
>This board requires some post history before uploading files. Text-only posts are welcome.


Ziemniak 06/19/2026 (Fri) 19:17 [Preview] No.10139 del
>>10138
zapomniałem dopisać
>najlepsze kombo


Ziemniak 06/19/2026 (Fri) 22:14 [Preview] No.10140 del
>>10138
mi też to wywala, zjebane to jakieś


Ziemniak 06/20/2026 (Sat) 13:36 [Preview] No.10141 del
https://youtube.com/watch?v=J9JVAgvQVLU [Embed]

mood

zjebany kurwa ten endchan, już nawet obrazków nie moge postować


Ziemniak 06/20/2026 (Sat) 17:55 [Preview] No.10142 del
>>10138
tego już nie powinno być



ale sie dzisiaj najebe i najaram



(3.79 MB 4000x3000 foto_no_exif (8).jpg)
gram se w niepolacką gre
i polaki nie wiedzą co to za gra bo są polakami xD w dodatku na switchu polacy nie wiedzą co to switch



(9.57 MB 3840x2180 146108527_p0.png)
https://ziemniachan.org/search.php?search=raszei&board=b
ale wy macie pierdolca raszejskiego xDxDxD


Ziemniak 06/17/2026 (Wed) 21:43 [Preview] No.10132 del
co tam u chłopaków z raszei


Ziemniak 06/17/2026 (Wed) 21:44 [Preview] No.10133 del
są dymy?


Ziemniak 06/18/2026 (Thu) 05:50 [Preview] No.10134 del
(771.53 KB 1450x2000 146087974_p1.jpg)
>>10132
jaca siedzi u jakiejś kurwy w sosnowcu a mariusz w DPSie
już od paru miechów nie ma kurwa stryma



no i miałem taki sen mistyczny, w którym zioło było kudźni normalnie takie skunoludki, i polaczki tam były nielegalne i to zielsko paliło se polaczków z lufki xD


Ziemniak 06/15/2026 (Mon) 19:41 [Preview] No.10119 del
(524.67 KB 2048x2732 145987916_p0.jpg)
test


Ziemniak 06/16/2026 (Tue) 16:41 [Preview] No.10123 del
>>10119
udał się?


Ziemniak 06/16/2026 (Tue) 16:59 [Preview] No.10124 del
>>10123
udał sie na szczęście dla jego całe te
https://youtube.com/watch?v=Ikf9CXigeHs [Embed]


Ziemniak 06/16/2026 (Tue) 17:21 [Preview] No.10125 del
tego se słucham przed snem do spania
https://youtube.com/watch?v=J9JVAgvQVLU [Embed]




Report captcha