/poland/ - Po Land

Teletubbies

Posting mode: Reply

Check to confirm you're not a robot
Name
Email
Subject
Comment
Password
Drawing x size canvas
File(s)

Board Rules

Max file size: 350.00 MB

Max files: 5

Max message length: 4096

Manage Board | Staff: Moderate thread

Return | Magrathea | Catalog | Bottom

Expand All Images


TUTORIALMARCINNOWAK2080 MarinNowak2080 06/15/2026 (Mon) 09:43 [Preview] No. 1166
PORADNIK MARCINKA.
Dostawcy email moga byc nie aktualni wysylajcie najlepiej z clernetowych skrzynek jak umiecie.


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 09:53 [Preview] No.1168 del
>>1166
ale na cebulce nie można postowac terroryzmu to jest oszustwo to jest honypot cbzc i tor


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 11:43 [Preview] No.1169 del
>>1168
obstawiam ze przez to marcinek wpadl


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 12:40 [Preview] No.1170 del
troche mnie zradykalizowal endchan i wyslalem troche alarmów, lecz po tych lapankach boje, ze sie wpadne


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 12:45 [Preview] No.1172 del
ja z gmailów wysłałem około tysiąc razy więcej kaskad niż nowak ze skrzynek darknetowych

mógł się nie podpisywać pod każdym alarmem tym samym nickiem debil


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 12:47 [Preview] No.1173 del
>>1170
>troche mnie zradykalizowal endchan i wyslalem troche alarmów, lecz po tych lapankach boje, ze sie wpadne
ja odwrotnie
kiedyś się bałem że policja coś może
jak dowiedziałem się że zatrzymali tylko debilów na których ktoś doniósł (wielokrotnie doniósł), to tak jebłem ze śmiechu, że zeswattowałem matkę Nawrockiego i wsadziłem Leszka Kraskowskiego do aresztu


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 19:40 [Preview] No.1185 del
>>1173
z mojich informacji to grupa warsy została rozbita i połapana a nie który się rozjebali od razu na innych więc twierdzę ze gadasz głupoty i jesteś prowaktorem


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 20:12 [Preview] No.1188 del
>>1185 Grupa warsie miała być rozbita już we wrześniu 2025, a działała do czasu wysłania alarmu do mieszkania batyra, najpewniej po wyjściu discordowej mafii znów się połączą; tak to już jest z COM-em.


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 20:12 [Preview] No.1189 del
Co do poprzednika >>1173 albo gadasz głupoty dla zabawy albo jesteś debilem radzę ci lepiej, żebyś przeznaczył te 30 sekund na odpalenie whonixa niż tak ryzykować, CBZC wie, że złapało osoby na pokaz i teraz poszukuje ludzi, którzy naprawdę robili te alarmy, jeśli nie kłamiesz to szukają właśnie Ciebie.


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 20:16 [Preview] No.1190 del
Dobra kurwa nie ważne coś źle przeczytałem zwracam honor


Anonymous 06/15/2026 (Mon) 21:32 [Preview] No.1191 del
>>1185
>z mojich informacji to grupa warsy została rozbita i połapana a nie który się rozjebali od razu na innych
o tym mówię
"zatrzymali tylko debilów na których ktoś doniósł"

>>1188
>Grupa warsie miała być rozbita już we wrześniu 2025, a działała do czasu wysłania alarmu do mieszkania batyra,
mocny ten Materko że z aresztu alarm wysłał



Top | Catalog | Post a reply | Magrathea | Return | Staff: Moderate thread




Board owners/volunteers: use the authenticated staff thread view for bans, IP/range info, thread settings, transfer, and spoil tools. This public thread page is shared with all visitors and caches, so the controls below are only delete/report.

Report captcha