Catalog of /4/

Bottom

Mode: Thread

Max file size: 350.00 MB

Max files: 5

Remember to follow the rules

Max message length: 4096

R: 0 / I: 0 / P: 1

Hej wiecie co, tęsknię za natalką....

R: 2 / I: 0 / P: 1

każdy mężczyzna to pedofil
każda dziewczynka chce poznać pedofila

R: 20 / I: 1 / P: 1

>CiemnaStronaMiasta
>Haertle to konfident ABW. Do tego ma konta na pedo stronach.
https://www.wykop.pl/link/6101533/#comment-91673931

ty też masz fajne konta italnfashion, nawet moderatorskie takie. byłaby szkoda gdyby coś się z nimi stało...

R: 0 / I: 0 / P: 1

JEBAĆ KURWE POLICJE

Lubelskie: Policyjna akcja na stacji paliw w Elizówce. Jeden z policjantów został potrącony, potem padły strzały
https://kurierlubelski.pl/lubelskie-policyjna-akcja-na-stacji-paliw-w-elizowce-jeden-z-policjantow-zostal-potracony-potem-padly-strzaly/ar/c1-15618204
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 2 / I: 0 / P: 1

hakier

board hakier wraca https://endchan.net/hakier

nasze motto: jeba vegete ssj

R: 0 / I: 0 / P: 1

JEBAĆ KURWE POLICJE

Polska Policja
https://youtube.com/watch?v=TdaPzB48YvM [Embed]
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 1 / I: 0 / P: 1

Tak polski kontrwywiad wojskowy obciąga kutasa

R: 0 / I: 0 / P: 1

JEBAĆ KURWE POLICJE

Demonstrował na placu Zamkowym. Zanieśli go do radiowozu. "Poszarpali mnie, zranili w rękę"
https://tvn24.pl/tvnwarszawa/srodmiescie/warszawa-demonstrowal-na-placu-zamkowym-policja-zaniosla-go-do-radiowozu-5096592
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 2 / I: 0 / P: 1

wkrótce wydarzy się coś złego...

R: 0 / I: 0 / P: 1

Tak polski kontrwywiad wojskowy obciąga kutasa

Kolejna awaria rządowych systemów informatycznych: Dłuższe oczekiwanie na połączenie z numerem 112
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-kolejna-awaria-rzadowych-systemow-informatycznych-dluzsze-oc,nId,5235616?crp_state=1
https://coub.com/view/29i1xy

R: 41 / I: 1 / P: 2

jestem w chuj samotny, nigdy nie miałem lochy a znajomych straciłem jeszcze w techbazie. ostatnio wypiłem i poszedłem do parku żeby jakoś sobie poprawić humor. widziałem tam wszędzie szczęśliwe pary, grupki znajomych i młode julki a ja całe życie sam co mnie jeszcze dobiło. coraz gorzej radzę sobie z tą rzeczywistością. nk co mam robić?

R: 11 / I: 0 / P: 2

Odbędę z Tobą rozmowę, po której już nigdy nie wejdziesz na Wykop.

R: 2 / I: 0 / P: 2

Wiecie, że ten "bezpieczny" i polecany przez JułTuberów VPN o nazwie NordVPN nie działa bez dostępu do serwerów... Google Analytics? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


AdGuard to popularna (szczególnie na iOS oraz macOS) aplikacja (ale również serwer DNS) do blokowania reklam, trackerów i ochrony prywatności. Aplikacja ta blokuje m.in. Google Analytics. Część użytkowników, którzy z niej korzystają, a także używają NordVPN, zauważyli, że VPN nie działa, kiedy AdGuard blokuje usługę Google.


Cytując twórców aplikacji: Kto by pomyślał, że Google Analytics może mieć tak krytyczne znaczenie dla funkcjonowania VPN! ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

R: 1 / I: 0 / P: 2

Tak polski kontrwywiad wojskowy obciąga kutasa

R: 0 / I: 0 / P: 2

Jebac kurwe policje

Czynna napaść na policjanta w Grudziądzu. Padły strzały. Sprawcy poszukiwani
https://nowosci.com.pl/czynna-napasc-na-policjanta-w-grudziadzu-padly-strzaly-sprawcy-poszukiwani/ar/c1-15611905
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 3 / I: 0 / P: 2

https://pk.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-prokuratury-krajowej/zatrzymania-i-zarzuty-za-zaklocanie-dzialania-sieci-teleinformatycznych/

>W toku śledztwa prokurator ustalił, że podejrzani zorganizowali infrastrukturę teleinformatyczną, która składała się z modemów i urządzeń współpracujących z hurtową ilością kart SIM, zapewniającą anonimizację połączeń telefonicznych oraz działań wykonywanych w Internecie i ukrycie danych osób z niej korzystających.
zaczęli namierzać numery z sms-activate.ru

>Obecne ustalenia śledztwa wskazują, że zbudowana przez podejrzanych infrastruktura mogła być wykorzystywana m.in. przez obce służby specjalne do prowadzenia działań dezinformacyjnych na terenie Polski.
to o nas

R: 3 / I: 0 / P: 2

>2021
>bezpieczniej jest wysłać dziesiątki tysięcy alarmów bombowych, rozpowszechniać pornografię dziecięcą, grozić politykom, okradać ludzi przez internet niż nie nosić maseczki lub ukraść batonika

R: 0 / I: 0 / P: 2

Jebac kurwe policje

Osiem pojazdów policji podążało za autem z przyczepioną gumową kaczką
https://www.youtube.com/watch?v=Ls5ZzzkpP9Y[Embed]
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 0 / I: 0 / P: 2

SYGNAŁ STOP

Moda na "zabawę" zatrzymywania pociągów Radio-Stopem. W Polsce już 60...

Odnotowuje się coraz więcej przypadków, gdzie osoby nieuprawnione "dla zabawy" zatrzymują sygnałem alarmowym przejeżdżające w okolicy pociągi. Takie osoby są praktycznie bezkarne - pojawia się problem w namierzeniu nadajnika i osoby go obsługującej.
https://www.wykop.pl/link/6102063/moda-na-zabawe-zatrzymywania-pociagow-radio-stopem-w-polsce-juz-60/

ja też tak robię, Rozdziałowski reklamował tę zabawę

R: 1 / I: 1 / P: 2

12-latka popełniła samobójstwo. Co stało się w Kozienicach?

Uczennica siódmej klasy szkoły podstawowej w Kozienicach popełniła samobójstwo w poniedziałek w swoim domu. Prokuratura Rejonowa wszczęła śledztwo w tej sprawie. Co wiemy o tragedii? - Mogło dojść do nękania - mówi Onetowi Katarzyna Ludwińska, redaktorka naczelna "Gazety Wyborczej" w Radomiu. Dyrektorka szkoły zapewnia natomiast, że na terenie szkoły do żadnych nagannych zachowań nie dochodziło.

- We wtorek przed południem dostałam szokującą informację o tym, że powiesiła się 12-letnia dziewczynka. Mój informator twierdził, że przyczyną było nękanie na tle orientacji seksualnej. Wydawało mi się to nieprawdopodobne. Zadzwoniłam do prokuratury. Rzeczniczka potwierdziła, że takie samobójstwo miało miejsce, ale nie potwierdziła przyczyn. Natomiast nawet pobieżna analiza Facebooka dziewczynki pozwala stwierdzić, że tam nie wszystko było w porządku, że takie nękanie mogło mieć miejsce - mówi Katarzyna Ludwińska, redaktorka naczelna "Gazety Wyborczej" w Radomiu.

Dyskryminacji na terenie szkoły zaprzecza mgr Agnieszka Woźniak, dyrektor szkoły podstawowej w Kozienicach. - Na terenie placówki nie było nękania, dziewczynka tego nie doświadczyła. Rodzina miała z nami dobry kontakt, była zadowolona. Nawet teraz rodzice nie obwiniają nas o żadne uchybienia - zdradza w rozmowie z Onetem.

Czy gmina planuje wprowadzenie zajęć antydyskryminacyjnych dla szkół? - Kwestia szacunku do drugiego człowieka jest zawsze poruszana, tu nie trzeba oddzielnych zajęć. Tu nie chodzi tylko o dyskryminację na tle orientacji seksualnej - mówi nam Piotr Kozłowski, burmistrz Kozienic. - Ta szkoła jest szkołą integracyjną, chodzą tam osoby niepełnosprawne. Chcemy niwelować przepaść między osobami zdrowymi i chorymi i ta szkoła bardzo dobrze się w tym sprawdza - dodaje.

- Mamy nowego ministra edukacji. Zobaczmy, czym on się zajmował do tej pory. Może zmieni swoje poglądy na ten temat. Ryba psuje się od głowy - ocenia rodzic jednego z uczniów placówki. - Ludzie nie akceptują innych ludzi. Z różnych powodów. Nie akceptują ubioru, myślenia, wielu rzeczy. Jest to związane z edukacją, taką jaką mamy, niestety - dodaje.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/kozienice-12-latka-popelnila-samobojstwo-kulisy-sprawy/qg260b1,79cfc278

R: 0 / I: 0 / P: 3

Beata Legowicz z NATO to idiotka, szkodzi ludziom

>Aplikacje bankowe w komórce? Cyberprofilerka o tym, na co trzeba uważać
>Nie musimy sprawdzać swojego konta bankowego kilka razy dziennie i to przez telefon – przestrzega Beata Legowicz, cybeprofilerka. W swoim telefonie komórkowym nie posiada aplikacji bankowych, bo doskonale wie, do czego są zdolni i jak działają cyberprzestępcy
https://www.forbes.pl/technologie/aplikacje-bankowe-w-komorce-na-co-trzeba-uwazac/pfj6y2w

hahahahaha a wszyscy bezpiecznicy namawiają do aplikacji bankowych i bronią ich jak niepodległości

>- A która sprawa była najtrudniejsza? - pytam Legowicz.

>- Ta, o której nie mogę mówić. Bo wciąż jest w toku.
https://wyborcza.pl/7,156282,25548683,cyberprofilerka-zaglada-cyberprzestepcom-do-mozgow.html?disableRedirects=true

i jeszcze trochę będzie xD
fajnie jest być najtrudniejszą sprawą w czyjejś karierze

R: 1 / I: 0 / P: 3

Co myślicie o normalizacji pedofilii w społeczeństwie? Czy nie przeraża was wizja, że za parę lat pedofilia będzie akceptowana, a wy staniecie się normickimi przegrywami? Skoro każdy mężczyzna to pedofil, chady i oskarki też zaczną ruchać dzieci i zepsują wam rynek.

R: 2 / I: 0 / P: 3

Al-Kaida planuje zamachy na policjantów. Polska dostała ostrzeżenie

Polskie służby otrzymały ostrzeżenie o zagrożeniu zamachami ze strony z Al-Kaidy. Terroryści mogą planować ataki na umundurowanych funkcjonariuszy w całej Europie - dowiaduje się Wirtualna Polska.

6 maja do policjantów w całym kraju trafiła krótka informacja, która postawiła na nogi wszystkich odpowiedzialnych za zabezpieczenie Polski przed zamachami terrorystycznymi.

“Wydział Kryminalny Biura Kryminalnego KGP uzyskał, za pośrednictwem Wydziału d/w z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw KSP, informację przesłana przez Europejską Agencję Straży Granicznej i Przybrzeżnej FRONTEX o możliwym zagrożeniu przeprowadzenia ataków terrorystycznych na funkcjonariuszy policji w krajach zachodnich” - czytamy w dokumencie.

W dalszej części pisma możemy przeczytać o źródle pochodzenia tych informacji oraz szczegółach planowanych zamachów. Ze względu na bezpieczeństwo państwa nie ujawniamy tych informacji.

Alarm przyszedł z Hiszpanii

FRONTEX, czyli agencja Unii Europejskiej, której zadaniem jest m.in. koordynowanie współpracy operacyjnej między państwami członkowskimi w dziedzinie zarządzania granicami zewnętrznymi, oficjalnie nie skomentowała pozyskanych przez Wirtualną Polskę informacji. Ale ze źródeł zbliżonych do agencji udało nam się dowiedzieć, że dokument rzeczywiście został rozesłany do odpowiednich instytucji zajmujących się bezpieczeństwem w całej Europie, a źródłem informacji o zamachach planowanych przez Al-Kaidę jest jedna z hiszpańskich służb.

Informację w rozmowie z Wirtualną Polską potwierdził też rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Ciarka. - Ta sytuacja jest nam znana, podobnie jak i naszym zaprzyjaźnionym formacjom policyjnym w Europie, o czym informowały media zagraniczne. Oczywiście w związku z tym podejmowane są odpowiednie czynności, jednak ze względu właśnie na bezpieczeństwo naszych policjantów nie mogę wchodzić w szczegóły. Bezpieczeństwo polskich policjantów jest dla nas absolutnym priorytetem i im skromniej wypowiadamy się co do szczegółów w zakresie środków bezpieczeństwa, tym większe bezpieczeństwo możemy zagwarantować.

Dobrze, że ludzie się dowiedzą

Czy zagrożenie zamachami w Polsce jest realne? - Skoro ostrzeżenie zostało wysłane przez tak poważną instytucję, to wygląda na realne zagrożenie. Taki zamach mógłby wystraszyć społeczeństwo, ale on nie wystraszy służb, policji. Dobrze, żeby w społeczeństwie ta wiedza o potencjalnym zagrożeniu była, bo wtedy łatwiej reagować, gdyby do czegoś takiego doszło - mówi Adam Rapacki, były policjant i wiceminister spraw wewnętrznych odpowiedzialny za służby w rządzie Donalda Tuska.

A czy nasze służby są gotowe na takie zagrożenie? - Kluczowe w tym przypadku jest rozpoznanie potencjalnie niebezpiecznych środowisk. Z tym może być różnie, w ostatnich latach doświadczonych funkcjonariuszy wymiotło ze służb. Młodzi nie mają wystarczających umiejętności i nie mają się od kogo uczyć. Ale na szczęście, jak widać po tym ostrzeżeniu, możemy liczyć na pomoc sojuszników - kończy Adam Rapacki.

https://wiadomosci.wp.pl/al-kaida-planuje-zamachy-na-policjantow-polska-dostala-ostrzezenie-6638864015981376a

R: 1 / I: 0 / P: 3

Największa polska giełda krypto BitBay - sprzedana!

Właśnie ogłoszono na stronie Bitbay i na facebooku informację o wykupieniu giełdy przez amerykańskiego inwestora. Obecny CEO jak i założyciel BitBay - Sylwester Suszek przestał pełnić w spółce swoje obowiązki, nie angażuje się również w nowe projekty realizowane przez BitBay
https://www.wykop.pl/link/6100973/najwieksza-polska-gielda-krypto-bitbay-sprzedana/

chodzi o tę giełdę na której znikają pieniądze?

R: 0 / I: 0 / P: 3

Jebac kurwe policje

Afera podkarpacka. Byli funkcjonariusze CBŚP i CBA staną przed sądem w Rzeszowie, bo w tarnobrzeskim sądzie nie ma odpowiednich warunków
https://echodnia.eu/podkarpackie/afera-podkarpacka-byli-funkcjonariusze-cbsp-i-cba-stana-przed-sadem-w-rzeszowie-bo-w-tarnobrzeskim-sadzie-nie-ma-odpowiednich/ar/c1-15606337

Policjanci z Pobiedzisk przed sądem. Chodzi o mężczyznę, którego wywieźli do lasu w 2018 roku. 36-latek zmarł
https://gloswielkopolski.pl/policjanci-z-pobiedzisk-przed-sadem-chodzi-o-mezczyzne-ktorego-wywiezli-do-lasu-w-2018-roku-36latek-zmarl/ar/c15-15606667
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 1 / I: 0 / P: 3

Tak polski kontrwywiad wojskowy obciąga kutasa

R: 3 / I: 0 / P: 3

>The Wages of Password Re-use: Your Money or Your Life

>When normal computer users fall into the nasty habit of recycling passwords, the result is most often some type of financial loss. When cybercriminals develop the same habit, it can eventually cost them their freedom.

>Our passwords can say a lot about us, and much of what they have to say is unflattering. In a world in which all databases — including hacker forums — are eventually compromised and leaked online, it can be tough for cybercriminals to maintain their anonymity if they’re in the habit of re-using the same unusual passwords across multiple accounts associated with different email addresses.
https://krebsonsecurity.com/2021/05/the-wages-of-password-re-use-your-money-or-your-life/

fajnie jest być człowiekiem z branży i wiedzieć coś lata wcześniej niż inni
7 maja miał zapaść wyrok na Polsilverów, wkrótce mój agent sfotografuje akta sprawy

R: 14 / I: 0 / P: 3

Matury 2021

https://www.eskarock.pl/wiadomosci/policjanci-przypilnuja-matur-i-egzaminow-osmoklasisty-uczniowie-tez-wszczynaja-falszywe-alarmy-bombowe-ak-Xm1Y-SM8g-TpVZ.html http://archivecaslytosk.onion/8f5AG

Policjanci przypilnują matury i egzaminów ósmoklasisty! "Uczniowie też wszczynają fałszywe alarmy bombowe"

Do dyrektorów szkół wpłynęło pismo od szefa Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z prośbą o przygotowanie placówek do możliwych fałszywych alarmów bombowych w okresie egzaminów. Dyrektorzy powinni wyznaczyć osoby do stałego kontaktu z konkretnym policjantem. To po tym, jak w przedszkolach na Mazowszu w ostatnich dniach odnotowano ponad 450 takich alarmów. Sprawcom może grozić do 8 lat pozbawienia wolności.

Policja szykuje się do tegorocznych matur

Główna Komenda Policji wraz z Centralnym Biurem Śledczym Policji opracowały plan działań dla szkół na wypadek alarmów bombowych. Szef Centralnej Komisji Egzaminacyjnej wysłał do dyrektorów placówek oświatowych pismo w tej sprawie. Zgodnie z tym pismem, współpraca policjantów z dyrektorami szkół powinna się opierać na trzech głównych punktach:

w każdej placówce ma być osoba wyznaczona do stałego kontaktu z konkretnym policjantem i to ona ma informować policję o niepokojących wiadomościach, mailach czy telefonach;

szef centralnej komisji egzaminacyjnej zaleca dyrektorom szkół sprawdzanie skrzynek pocztowych nawet w nocy przed egzaminem, a w razie zauważanie niepokojących sygnałów czy maili to właśnie policja ma weryfikować skalę i możliwość wystąpienia zagrożenia;

każda szkoła ma uzgodnić z policją sposób zabezpieczenia placówki, który pozwoli na bezpieczną ewakuację uczniów w razie potrzeby lub na uniknięcie tejże ewakuacji w razie braku realnego zagrożenia.

Plan policji powstał po tym, jak plaga ewakuacji sparaliżowała stołeczne przedszkola. Na samym Mazowszu w ostatnich dniach odnotowano prawie 500 fałszywych alarmów bombowych. Policja spodziewa się kolejnych właśnie w okresie egzaminów maturalnych. Działając z wyprzedzeniem - już dziś zaczyna współpracę ze szkołami.

- Są na takie sytuacje konkretne procedury, które powinny być wdrażane w każdej szkole. Słusznie, bo nie jesteśmy w stanie sami ocenić realności zagrożenia. My nigdy nie jesteśmy w stanie w stu procentach stwierdzić, czy jest to atak terrorystyczny, czy jest to wygłup jakiegoś młodego człowieka. Podejmujemy decyzje o tym, że ewakuujemy młodzież. Wyprowadzamy wszystkich na zewnątrz. W międzyczasie pojawia się policja i to ona przejmuje dowodzenie - mówi dyrektor szkoły podstawowej nr 103 w Warszawie Danuta Kozakiewicz.

R: 9 / I: 3 / P: 3

czemu nie używasz armii botów do rozsyłania CP tylko robisz to manualnie jak jakiś frajer?

R: 3 / I: 1 / P: 3

"Bombowe" Matury 2021

https://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,27046602,alarmy-bombowe-w-kilku-szkolach-gdzie-odbywaja-sie-matury.html?squid_js=false
https://ddbelchatow.pl/wydarzenia/belchatow-alarm-bombowy-w-szkole-13-na-przytorzu/mtcbgps3MawZcnjvjR5R
https://gloswielkopolski.pl/matura-2021-we-wtorek-4-maja-ruszaja-matury-na-poczatek-egzamin-z-jezyka-polskiego-na-poziomie-podstawowym-wiemy-co-bylo-na/ar/c1-15593374
https://poscigi.pl/alarmy-bombowe-w-zielonej-gorze-i-kargowej/
https://www.asta24.pl/2021/05/04/falszywe-alarmy-bombowe-w-pilskich-szkolach?PageSpeed=noscript
https://wlkp24.info/alarmy-bombowe-w-szkolach-sluzby-postawione-na-nogi-czy-to-kolejny-nieodpowiedzialny-wybryk-ktory-moze-miec-powazne-konsekwencje/
https://www.lublin112.pl/bombowy-poczatek-tegorocznych-matur-policjanci-byli-na-to-przygotowani/
https://lublin.pl/matura-2021-od-rana-alarmy-bombowe-w-szkolach-rowniez-w-lublinie/
https://portalplock.pl/wiadomosci/alarmy-bombowe-w-kilkunastu-placowkach-oswiatowych/UtFhR6zdQP2nGKKwIhrL
https://www.zyciepabianic.pl/informacje/na-sygnale/podlozenie-bomby-w-podstawowce-tak-wyglada-powrot-dzieci-do-szkol.html
https://epoznan.pl/news-news-117224-ruszyly_matury_zartownis_zglosil_podlozenie_bomb_w_wielu_szkolach
https://radom.wyborcza.pl/radom/7,48201,27045991,matury-2021-alarmy-bombowe-w-czterech-szkolach-w-radomiu-i.html?disableRedirects=true&squid_js=false
https://nowinynyskie.com.pl/artykul/alarm-bombowy-w-szkole/1168617
https://bilgorajska.pl/aktualnosc,23589,0,0,0,Alarmy-bombowe-w-osmiu-szkolach.html
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-matura2021/aktualnosci/news-matury-2021-alarmy-bombowe-w-szkolach-m-in-w-radomiu-kaliszu,nId,5210309
https://www.radio.kielce.pl/pl/wiadomosci/matury-zagrozone-alarmy-bombowe-w-swietokrzyskich-szkolach,128141
https://korsokolbuszowskie.pl/wiadomosci/alarm-bombowy-strazacy-na-miejscu/T7fvtaYblROyEGa4v0Wy
https://korso.pl/na-sygnale/alarm-bombowy-w-przeclawiu/M4VxQCJJUn0k9JKgX2xT
https://ino.online/post/12493/alarmy-bombowe-w-czterech-szkolach.html
https://gazetapowiatowa.pl/wiadomosci/powiat-legionowski/powiat-alarmy-bombowe-ii-liceum-ogolnoksztalcacym-legionowie-przedszkolu-jablonnie-przy-ulicy-chotomowskiej/
https://www.se.pl/krakow/matura-2021-z-j-polskiego-alarmy-bombowe-mozliwy-wyciek-tematu-rozprawki-aa-DKRt-AmnR-DmAB.html?format=amp
https://m.radiogdansk.pl/wiadomosci/item/126300-alarmy-bombowe-w-ponad-30-szkolach-na-pomorzu-na-szczescie-nigdzie-nie-przerwano-egzaminu-maturalnego
https://www.wizjalokalna.pl/b-do-czerskiego-liceum-dotarla-informacja-o-podlozeniu-bomby-b-art42863
https://echodnia.eu/radomskie/az-8-falszywych-alarmow-bombowych-w-szkolach-w-radomiu-i-powiecie-radomskim/ar/c1-15593695
https://www.ostrow24.tv/news/147167-alarmy-bombowe-przed-egzaminem-maturalnym.html
https://pomorska.pl/matura-w-zninie-alarm-w-szkolach-informacja-o-ladunkach-wybuchowych-zdjecia-wideo/ar/c1-15593819
https://www.naszraciborz.pl/site/art/1/0/88414
https://elka.pl/content/view/103814/79/ (trzeba proxy)
http://tygodnikkrag.pl/cms/wyroznione/2021/05/alarm-bombowy-w-ogolniaku-matura-zaczela-sie-z-lekkim-poslizgiem/
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/matura-2021-alarmy-bombowe-w-ca%C5%82ej-polsce-maturzy%C5%9Bci-byli-w-niebezpiecze%C5%84stwie/ar-BB1glpO3
https://b24tv.pl/2021/05/04/alarm-bombowy-w-szkole-podstawowej-nr-13/
https://koscierzyna.naszemiasto.pl/alarm-bombowy-w-dwoch-koscierskich-szkolach-tuz-przed/ar/c1-8260914

R: 4 / I: 0 / P: 4

>Na czym polega bezpieczeństwo #vpn ?
>Odpalam takiego nord VPN, włączam najzwyklejszą przeglądarkę internetową i już jestem "bezpieczny"?
>Czy może nord -> przeglądarka z wbudowanym VPN np. opera i wtedy cokolwiek działać?
>Pytam o kwestię, kiedy z różnych przyczyn dana strona nie działa przez #tor
https://www.wykop.pl/wpis/57405159/na-czym-polega-bezpieczenstwo-vpn-odpalam-takiego-/

strona blokuje Tor więc wejdę przez VPN xD
ci idioci naprawdę tak robią?
normicy piszą poważnie rzeczy które my piszemy ironicznie...

R: 1 / I: 0 / P: 4

Tak polski kontrwywiad wojskowy obciąga kutasa

R: 2 / I: 0 / P: 4

clearnet przypomina bardziej trzeci świat a Tor przypomina świat cywilizowany

trzeci świat (clearnet)
-checkpointy (np. na facebooku)
-inwigilacja, nagrywanie wszystkiego
-cenzura
-wymóg podania danych osobowych, numeru telefonu (papers please)
-centralizacja (kilka korporacji ma władzę nad dużą częścią internetu)

świat cywilizowany (Tor)
-brak checkpointów
-brak inwigilacji/bardzo utrudniona inwigilacja
-brak cenzury
-brak wymogu podawania swoich danych osobowych
-można robić co się chce
-decentralizacja

przeciwnicy wolności oczywiście powiedzą że przez Tor istnieją fora pedofilskie i darkmarkety ale tak naprawdę to clearneciacy popełniają większość przestępstw. nie wiem jak jest procentowo (ile procent clearneciaków popełnia przestępstwa) ale na pewno clearneciacy robią mocniejsze akcje, bramki, włamania itd. a Torowcy raczej specjalizują się tylko w pedofilii i marketach. raczej tylko my używamy Tor do wszystkiego a głupki "Torowe" kupią coś w darknecie i potem popełniają przestępstwa w clearnecie. tylko my robimy Tor --> socks
clearnetowe przestępstwa są bardzo zróżnicowane i w skali świata są większym zagrożeniem niż Torowcy (nie liczą "Torowców" clearneciaków). no i tak głupki clearnetowe produkują i rozpowszechniają pornografię dziecięcą (jebanie dzieci z Chin? przecież tam Tor jest zablokowany?) więc to nie tylko domena Tor. narkotyki są reklamowane na clearnecie

R: 1 / I: 0 / P: 4

Tomasz Zdzikot zdradził żonę Izabelę z Aleksandrę Paulską

10 maja 2021 r., w rocznicę nieodbytych wyborów prezydenckich publikujemy raport z kampanii #wydanedane
23 kwietnia 2020 r. Poczta Polska wystosowała do wójtów, burmistrzów i prezydentów miast wniosek o udostępnienie jej spisów wyborców. Nie było podstawy prawnej, by przekazywać te dane, ponieważ nie przyjęto jeszcze ustawy nakładającej na Poczta Polska obowiązek organizowania wyborów prezydenckich (które ostatecznie przeprowadzono w innej formie i innym terminie). Wspólnie sprawdziliśmy, ile gmin przekazało Poczcie Polskiej te dane bądź zamierzało to zrobić mimo braku stosownych przepisów.
- Czy urząd gminy przekazał Poczcie Polskiej Twoje dane?
- Jak do tego doszło?
- Jakie kroki podjęliśmy w stosunku do gmin, które udostępniły dane wyborców?
- Co na to wszystko prokuratury i sądy?
Odpowiedzi znajdziecie w raporcie.
https://backend.sprawdzamyjakjest.pl/media/annotations/mission/report_file/raport_wydane_dane.pdf

R: 2 / I: 0 / P: 4

https://dziennik.walbrzych.pl/policja-publikuje-wizerunek-oszusta-mezczyzna-wykorzystywal-metode-na-blika-rozpoznajesz-go/

>oszust na blika
>rozmawia przez telefon
za każdym razem
co tutaj jest grane? koledzy przy komputerze podają im kody głosowo?

R: 5 / I: 0 / P: 4

W skrócie: z konta znika 20 ETH i 300 DOT (wartość około 250 tys. na dzień kradzieży 29.04.2021)... Bitbay twierdzi, że to wina użytkownika i środki zostały wypłacone leganie. Coś tu nie gra bo nie ma nowego logowania w historii logowania na stronie giełdy, ani nie wystąpiło przejęcie konta gmail. Konto gmail posiadało autoryzację przez telefon, nic takiego nie wystąpiło. Po drugie brak śladów e-maila z kodem, który wysyła Bitbay do autoryzacji wypłaty środków... Gruba akcja
https://www.wykop.pl/link/6093959/300-tysiecy-skradzione-na-bitbay/

a głupolka Agnieszka Gryszczyńska nadal zachwala Bitbay

R: 1 / I: 0 / P: 4

Kilka kwestii trzeba sobie wyjaśnić o tych samozwańczych rycerzach sprawiedliwości - łowcach pedofiłów z youtube ECPU
Oczywiście że pogardzam pedofilami, i tymi którzy krzywdzą dzieci. Teraz skupmy się na tej 'niby' organizacji
- czy obywatelskie zatrzymanie polega na tym że przez 40-60 minut pastwi się nad człowiekiem w miejscu publicznym, nagrywając go, wyzywając i strasząc ? no chyba nie
- narażają rodziny złapanych pedofilów - na lincz, ataki, stygmatyzacje, chociaż są całkowicie niewinni
większość na filmikach to małe środowiska - wsie, miasteczka
- jeden złapany przez tych łowców popełnił samobójstwo, na pozostałych wściekła gawiedż może dokonać linczu, samosądu w biały dzień
- skoro tak na filmach łowcy wypominają że ci co przyjechali złamali kilka paragrafów i pójdą siedzieć, to czemu 90 % wychodzi dzień póżniej z aresztu? Wychodzi na to że prawo nie zostało złamane
- publikowanie wizerunku bez zgody w internecie jest nielegalne, dlatego na materiałach widzimy tylko osoby jakby nie patrzeć upośledzone intelektualnie, nie znające swoich praw
- można śmiało stwierdzić że wśród łowców nie ma ludzi z wyższym wykształceniem m.in. psychologia, socjologią którzy znają się na rzeczy, ich słownictwo i temperament do zaszczuwania to pokazuję
- jeszcze puszczanie tych rapsów podczas zatrzymania xD to poważne?
- żyjemy w państwie prawa ( oficjalnie) więc osądzać powinny ich sądy, policja, służby specjalnie, nie banda samozwańczych szeryfów teksasu
- zdarzało się że złapani pedofile sami ugodowo proponowali że mogą natychmiast z łowcami udać się na komisariat wyjaśnić sprawę zamiast stać na środku chodnika
słyszą nie, nie zatrzymaj się stój jeszcze sobie pogadamy
- profesjonaliści, słownictwo na chuj cwaniaczysz? po tym jak łowca zadaję pytanie a ten mu szczerze odpowiada, wiesz że twoi sąsiedzi już o tobie wiedzą, gdzie mieszkasz? wiesz?
możemy to zakończyć ? - nie, nie jeszcze sobie pogadamy k%$wa
- czemu zatrzymani to w 95 % osoby upośledzone intelektualnie, o skromnej aparycji, wyglądający jak z patologicznych rodzin ? bo tylko tacy się łapią na zarzutki z gadu gadu, i tylko oni nie znają praw do swojego wizerunku
- jeden z tych łowców ma podobno niebieską kartę za bicie swojej kobiety
- wszystkie nieprzychylne komentarze dotyczące łowców na youtubie, facebooku są usuwane, cenzura jak w tvpis
każda krytyka, nawet merytoryczna i zahaczająca o kwestie prawne
- okej, działają mają dowody że pewna osoba ma skłonności pedofilskie to niech materiały wyśla policji innym organom ścigania, nie
to nie wystarczy, oni muszą mieć wyświetlenia z igrzysk i pieniążki
- są "łowcy pedofilów", którzy nie szukają rozgłosu i zachowują się profesjonalnie - przekazują sprawę policji wraz z materiałem dowodowym, nie nagrywają filmiku dla gawiedzi z linczowania
- niektórzy zastanawiają się czemu oni tak szczerze na wszystko odpowiadają do kamery
4 wyrośniętych sebiksów w mundurach otacza gościa o krępej posturze ciała, zastraszony do granic możliwości mówi wszystko, co więcej można mu wcisnąć nie jego słowa - on i tak się przyzna
- na jednym filmie już była akcja jak przypadkowe sebiksy rzuciły się na złapanego, bo organizatorzy łapanki na środku ulicy, darli się na niego że jest pedofilem
nie został pobity bo odstraszyła ich kamera
- zwyczajne czerpanie korzyści finansowych z osób upośledzonych intelektualnie/psychicznie
można takiego we wszystko wmanewrować, i to sebiksy mogą ostatecznie wykorzystać do zniszczenia niewinnej osoby jak na siłę będą potrzebował materiałów
- co widać, bo pseudo-organizacje nie działające systemowo z policją mnożą się jak grzyby po deszczu
- pod płaszczykiem sprawiedliwości i ochrony dzieci nadużywają prawa, mogą uwolnić swój pierwotny sadyzm
no bo kto stanie w obronie pedofila ?
- szczytem jest jak nazywają 13latki-14latki bezbronnymi dziećmi. Co niektóre miesiąc i są już legalne według prawa. Brakuje 2-3 miesiące, i sprawy by nie było
Jak już się bawią w profesjonalnych łowców to niech używają określenia małoletnie a nie dzieci

Rozpisałem się

R: 1 / I: 0 / P: 4

JEBAĆ KURWE POLICJE

Okradał policję. Ginęły pieniądze i sprzęt. Sąd umorzył sprawę
https://www.o2.pl/informacje/okradal-policje-sad-umorzyl-sprawe-ginely-pieniadze-i-sprzet-6637075894455200a
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 1 / I: 1 / P: 4

JEBAĆ KURWE POLICJE

Radny w areszcie. Wśród zarzutów molestowanie nieletniej
https://wiadomosci.wp.pl/radny-pis-z-miechowa-w-areszcie-policjantowi-zarzuca-sie-molestowanie-6636469648550720a
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 0 / I: 0 / P: 4

Tak polski kontrwywiad wojskowy obciąga kutasa

R: 4 / I: 1 / P: 5

Jebac kurwe policje

Policjant spowodował wypadek. Był pod wpływem narkotyków?
https://www.rmf24.pl/goraca-linia/wasze-fakty/news-policjant-spowodowal-wypadek-byl-pod-wplywem-narkotykow,nId,5210332
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 1 / I: 1 / P: 5

Jebac kurwe policje

Szkolemie milicjantów Wałbrzych wyszczepialnia
https://www.facebook.com/niezalezni1/videos/2573059166331927/
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 1 / I: 0 / P: 5

jak się tutaj kasuje swoje posty? bo niby kasuję, ale nie znika

R: 1 / I: 0 / P: 5

Tak polski kontrwywiad wojskowy obciąga kutasa

Zarobki w służbach specjalnych ABW, CBA i AW w 2021 roku. Ile zarabia agent? Trwa rekrutacja. Jakie wymagania? Jakie stawki?
https://nowosci.com.pl/zarobki-w-sluzbach-specjalnych-abw-cba-i-aw-w-2021-roku-ile-zarabia-agent-trwa-rekrutacja-jakie-wymagania-jakie-stawki/ar/c3-15590670
https://coub.com/view/1v5gz0

R: 1 / I: 0 / P: 5

Jebac kurwe policje

Mobbing i seks w Komendzie Policji w Rybniku. Przełożony miał poniżać i proponować policjantkom seks
https://dziennikzachodni.pl/mobbing-i-seks-w-komendzie-policji-w-rybniku-przelozony-mial-ponizac-i-proponowac-policjantkom-seks/ar/c1-15591667
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 0 / I: 0 / P: 5

z tak zabezpieczoną stacją roboczą czuję się jak bóg

R: 1 / I: 0 / P: 5

Tak polski kontrwywiad wojskowy obciąga kutasa

R: 1 / I: 0 / P: 5

Jebac kurwe policje

e-wrzosek #FBPE🇪🇺🇵🇱🏳️‍🌈#FundamentalRights
@e_wrzosek
9h
Rzecznik prasowy @PolskaPolicja ocenia wyrok Sądu wydanego w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej. Nowa jakość. Sugeruję pozostać przy komentarzach do zdjęć Krystyny Pawłowicz, a przełożonym przekazać, że argumenty przeciwko orzeczeniu podnosi się w środku odwoławczym a nie na FB.
https://nitter.fdn.fr/e_wrzosek/status/1388054584913022976#m
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 3 / I: 0 / P: 5

My przygotowali website dla was, sztoby przedostać informacje: http://svrgovru24yd42e6mmrnohzs37hb35yqeulvmvkc76e3drb75gs4qrid.onion/
Wy możecie bezpiecznie dać nam intel przez sieć TOR.

R: 1 / I: 0 / P: 5

https://cert.orange.pl/aktualnosci/dane-osobowe-zloto-xxi-wieku
https://niebezpiecznik.pl/post/kto-stoi-za-podejrzana-zbiorka-na-chorego-franka/
http://www.policja.waw.pl/pl/dzialania/aktualnosci/56108,Internetowa-zbiorka-pieniedzy-miala-pomoc-rodzinie-poszkodowanej-w-pozarze-Niest.html
https://twitter.com/Zaufana3Strona/status/1386988325760811009

>Dużo ludzi włożyło dużo wysiłku w to by ten gnojek znalazł się w areszcie. Dziękujemy - wy wiecie komu
oni serio myślą że ten Łukasz Rubacki to wysyłał?
przecież jego dane były na CERT Orange, Niebezpieczniku a Haertle wprost mówił w Rozmowie Kontrolowanej że policja ma go zatrzymać
i co, nie wyjechałby po czymś takim z kraju?

>Aktualizacja 3.02.2021, 15:24
>W artykule skorygowaliśmy nazwę kantoru. Podczas przepisywania jej z notatek, źle ją odczytaliśmy i w tekście widniała pierwotnie konkurencyjna usługa.
takie "pomyłki" robi się specjalnie, potem prawdziwy sprawca na przesłuchaniu poda prawdziwą nazwę, a niewinny to co było w mediach

R: 3 / I: 0 / P: 6

pytania zjebow

dobra kurwa, chcialbym sie grzecznie zapytac kto ma baze morele i dlaczego mi jej nie wyslecie?

R: 1 / I: 0 / P: 6

Jebac kurwe policje

Użył pałki teleskopowej na proteście kobiet. Czeka go… rozmowa dyscyplinująca
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-uzyl-palki-teleskopowej-na-protescie-kobiet-czeka-go-rozmowa,nId,5202659
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 1 / I: 0 / P: 6

JEBAĆ KURWE POLICJE

Lubuska Policja
@Lubuska_Policja
5h
NIE MA ZGODY NA ZNIESŁAWIANIE I ZNIEWAŻANIE POLICJANTÓW. PO FALI AGRESJI I HEJTU W SIECI, KROKI PRAWNE
W związku z krzywdzącymi komentarzami i hejtem w mediach społecznościowych, policjanci zbierają materiał dowodowy, by rozpocząć kroki prawne.
bit.ly/3t2Zm6q
https://nitter.fdn.fr/Lubuska_Policja/status/1387734327031697412#m
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 1 / I: 0 / P: 6

Tak polski kontrwywiad wojskowy obciąga kutasa

Stanisław Żaryn
@StZaryn
W zw. z pojawianiem się w mediach nieuprawnionych tez informuję:
Dzisiejsze przeszukania są realizowane przez CBA w zw. z wnioskami Biura złożonymi 10 marca i 9 kwietnia. Decyzje o przeszukaniach podjęto 22 kwietnia br. W czynnościach wzięło udział ponad 50 funkcjonariuszy.
https://nitter.fdn.fr/StZaryn/status/1387395778293997568#m
https://coub.com/view/2relsq

R: 1 / I: 0 / P: 6

JEBAĆ KURWE POLICJE

Poszukujemy skradzionego Forda Mustanga
https://lubelska.policja.gov.pl/lub/aktualnosci/114210,Poszukujemy-skradzionego-Forda-Mustanga.html
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 1 / I: 0 / P: 6

anony znają kogoś kto za szekle potrafiłby namierzyć czyjś adres i ustalić dane osobowe po, na przykład, twittach?

R: 1 / I: 0 / P: 6

JEBAĆ KURWE POLICJE

Policjanci prowadzili kluby ze striptizem? Nowe fakty w sprawie sobotniej akcji na wrocławskim Rynku
https://gazetawroclawska.pl/policjanci-prowadzili-kluby-ze-striptizem-nowe-fakty-w-sprawie-sobotniej-akcji-na-wroclawskim-rynku/ar/c1-15582387
milicyjnei kurwy przestaniesz się bac będziesz się z niei śmiać ㋛

R: 8 / I: 0 / P: 6

Siedzisz sobie wieczorem w domu, nad pracą „domową” (jak to „kasta”) i nagle dostajesz takiego maila - na prywatną pocztę.
I od razu się miło na sercu robi, gdy sobie uświadamiasz, że twoje państwo robi wszystko, żeby ciebie - jako swojego funkcjonariusza - chronić. 😡
https://nitter.cc/ryszardinho34/status/1376833972177625090

R: 13 / I: 9 / P: 6

Whonix Gateway

R: 4 / I: 0 / P: 6

>Łatwiej wyrobić słupki waląc iluś sprawców z OLX-a, gdzie poziom skomplikowania jest najczęściej zerowy, niż zatrzymać konkretnego oszusta, który jednak trochę zna się na rzeczy, ukrywa i gdzie przygotowania do realizacji trwają miesiącami, jak nie dłużej.
https://niebezpiecznik.pl/post/wywiad-z-cyberpolicjantem/

jak to poziom skomplikowania jest zerowy? ludzie nie używają Whonix --> 911.re? numerów z sms-activate?

R: 9 / I: 0 / P: 7

Agnieszka Gryszczyńska - Kompedium

wszystko co z nią związane

co wiemy o gryszczynskiej
Agnieszka Teresa Gryszczyńska, z domu Gryszczyńska
urodzona 4.10.1981 w Sochaczewie

email:
agnieszka_gryszczynska@wp.pl
a.gryszczynska@uksw.edu.pl
g????a@poczta.onet.pl

facebook:
https://www.facebook.com/agnieszka.gryszczynska

tytuł:
dr inż Agnieszka Gryszczyńska

ksywka wśród znajomych:
Grynia

edukacja:
Katedra Prawa Informatycznego, Wydział Prawa i Administracji
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

stanowisko (może być nieaktualne):
Kierownik Działu III (zwalczania cyberprzestępczości), Wydział II do
Spraw Przestępczości Gospodarczej Prokuratury Okręgowej w Warszawie

korzysta z Windowsa i Microsoft Office
posiada wiele dodatków do przeglądarki, w tym adblocka
mieszka w Płochocinie, ma tam dom

IP: 83.24.145.233 (Orange)

środki zgromadzone w walucie polskiej w kwietniu 2019: 650 000
dom o powierzchni 225 m2 + garaż o powierzchni 65 m2
położony na działce o powierzchni 1000 m2

samochód Nissan z 2012 o wartości 30 000 zł
samochód Nissan z 2015 o wartości 45 000 zł
własność - wspólność ustawowa majątkowa małżeńska

kredyt hipoteczny we frankach z mBanku
przyznana kwota 274 tysięcy CHF, do spłaty 166 tysięcy CHF
na zakup domu z działką

R: 4 / I: 1 / P: 7

Chyba za dużo piję anoni

R: 6 / I: 1 / P: 7

Ej, kto skasował moją bramke płatności?
Ale z hostingu nie umieli, więc nadal można pobierać:
https://anonfiles.com/974fn426q2/payu-master_zip
http://megauplkb75hf2nfpudxey4w2micq4ae6gz6qmbifihedvw7tqpbpgad.onion/file/RS1m_X3-l_gVniRjfyZKZA

Polecam metode na mandat karny, nieźle działa!
Albo na "otrzymałaś przelew na telefon 50 zł, odbierz tutaj" hahahaha!

R: 2 / I: 0 / P: 7

https://polskatimes.pl/instytut-staszica-satelitarny-system-poboru-oplat-oznacza-inwigilacje-obywateli/ar/c15-15189412

Instytut Staszica: Satelitarny system poboru opłat oznacza inwigilację obywateli

Krajowa Administracja Skarbowa, która od lipca zajmuje się poborem opłat na polskich drogach, zapowiedziała, że pracuje nad satelitarnym systemem poboru opłat od samochodów osobowych. Koszt wdrożenia tego systemu to 1,5 mld zł. Instytut Staszica ostrzega, że nigdzie na świecie takie rozwiązanie nie obejmuje samochodów obywateli. Dodatkowo nowy system może przekreślić szanse na uproszczenie sposobu płacenia za autostrady w Polsce.

KAS unieważnił przetarg na videotolling na autostradach państwowych, czyli na pobieranie opłat po zeskanowaniu tablic rejestracyjnych. Takie rozwiązanie istnieje już na prywatnych odcinkach A4 i A1, a koncesjonowany odcinek A2 zapowiedział wdrożenie identycznego systemu. Wyłamanie się państwowych autostrad zdaniem Instytut Staszica to całkowite odejście od możliwości płacenia w jeden sposób na wszystkich autostradach przy ich jednoczesnym udrożnieniu.

„Brak jednolitego systemu poboru opłat dla użytkowników autostrad jest uciążliwy, a system manualny jako podstawowa forma uiszczania należności jest archaiczny i powoduje utrudnienia w ruchu.

Jedyną nowoczesną technologią poboru opłat, którą można wprowadzić bez zmiany ustaw zarówno na autostradach państwowych, jak i koncesyjnych, jest videotolling – technologia skanująca tablicę rejestracyjną i pobierająca opłatę z konta użytkownika. System rejestruje jedynie przejazd samochodu daną autostradą – wjazd i zjazd.

Orędownikiem wprowadzenia videotollingu jest Ministerstwo Infrastruktury. W czerwcu br. minister Andrzej Adamczyk zapowiedział uruchomienie tej technologii na tych odcinkach państwowych autostrad, na których obecnie wnosi się opłaty manualnie bądź korzystając z viaAUTO.” – czytamy w najnowszym stanowisku Instytutu Staszica.

R: 1 / I: 1 / P: 7

https://en.wikipedia.org/wiki/Owerri_prison_break

The Owerri prison break took place in the early hours of 5 April 2021, when a mass prison break occurred in Owerri, Imo State, Nigeria. A large armed group arrived in pickup trucks and on buses carrying rocket-propelled grenades, machine guns and rifles. The group entered the prison's yard by using explosives to break through the administrative block. The militants attempted to take over the armoury, but failed. The group released over 1,844 inmates from the jail.

kto powiedział że murzyni nie mogą być based

R: 1 / I: 0 / P: 7

JEBAĆ KURWE POLICJE

Piotr Biedka vs Kryminalni Katowice
https://www.youtube.com/watch?v=ouZiHdewo50[Embed]
milicyjnei kurwy przestaniesz się bac będziesz się z niei śmiać ㋛

R: 1 / I: 0 / P: 7

Jebac kurwe policje

Marsz antycovidowców w Białymstoku. Starsza kobieta popchnięta przez policjanta upadła na ziemię. Może zostać ukarana
https://poranny.pl/marsz-antycovidowcow-w-bialymstoku-starsza-kobieta-popchnieta-przez-policjanta-upadla-na-ziemie-moze-zostac-ukarana/ar/c1-15577437
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛
Open

R: 0 / I: 0 / P: 7

Jebac kurwe policje

28-latek wzniecił w nocy pożar na komendzie policji w Inowrocławiu. Został obezwładniony. Ogień ugasili policjanci [zdjęcia]
https://expressbydgoski.pl/28latek-wzniecil-w-nocy-pozar-na-komendzie-policji-w-inowroclawiu-zostal-obezwladniony-ogien-ugasili-policjanci-zdjecia/ar/c15-15574277

"Prawdziwe psy gdańskie" trafią pod sąd. Policjanci nagrywali groźby i przemoc, których używali
https://dziennikbaltycki.pl/prawdziwe-psy-gdanskie-trafia-pod-sad-policjanci-nagrywali-grozby-i-przemoc-ktorych-uzywali/ar/c1-15575713
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 1 / I: 0 / P: 7

gdzie lolifox anonki?

R: 1 / I: 0 / P: 7

Jebac kurwe policje

Policjant zagubił broń służbową
http://gniezno24.com/aktualnosci/item/23260-policjant-zagubil-bron-sluzbowa
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 2 / I: 0 / P: 8

Tak polski kontrwywiad wojskowy obciąga kutasa

Niebezpiecznik
@niebezpiecznik
7h
Wyciekły dane ponad 20 000 funkcjonariuszy i pracowników m.in.:
👮🏻‍♀️Policji i CBŚP
🕵️‍♂️Służby Ochrony Państwa
🤑Skarbówki
🧯Straży Granicznej i Pożarnej
niebezpiecznik.pl/post/wycie…
https://nitter.fdn.fr/niebezpiecznik/status/1384469616701935616#m
https://coub.com/view/5b72h

R: 20 / I: 5 / P: 8

Pomysł na zabawę?

R: 0 / I: 0 / P: 8

https://www.wykop.pl/wpis/56965203/#comment-202825341

>certpl
>Te wiadomości są specjalnie zmodyfikowane aby były niewykrywalne przez filtry.

może warto tak modyfikować

R: 0 / I: 0 / P: 8

Jebac kurwe policje

"Tłukli mnie jak worek treningowy". Mieszkaniec Gorzowa oskarża policjantów o pobicie
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-04-19/tlukli-mnie-jak-worek-treningowy-mieszkaniec-gorzowa-oskarza-policjantow-o-pobicie/?ref=slider
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 0 / I: 0 / P: 8

Jebac kurwe policje

Pijany policjant z Wąbrzeźna miał prawie wjechać w ojca z trójką dzieci. Trwa śledztwo
https://expressbydgoski.pl/pijany-policjant-z-wabrzezna-mial-prawie-wjechac-w-ojca-z-trojka-dzieci-trwa-sledztwo/ar/c1-15569295
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 0 / I: 0 / P: 8

Tak polski kontrwywiad wojskowy obciąga kutasa

R: 0 / I: 0 / P: 8

Tak polski kontrwywiad wojskowy obciąga kutasa

R: 0 / I: 0 / P: 8

JEBAĆ KURWE POLICJE

Proces policjanta z krakowskiej drogówki, który postrzelił kierowcę. Zeznawał kolega z pechowego patrolu
https://gazetakrakowska.pl/proces-policjanta-z-krakowskiej-drogowki-ktory-postrzelil-kierowce-zeznawal-kolega-z-pechowego-patrolu/ar/c1-15565566
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 0 / I: 0 / P: 8

Jebac kurwe policje

Policjant sam lubił wymierzać „sprawiedliwość”. Choćby na śmierć (ZDJĘCIA)
https://dzienniklodzki.pl/policjant-sam-lubil-wymierzac-sprawiedliwosc-chocby-na-smierc-zdjecia/ar/c16-15566386
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śm

R: 0 / I: 0 / P: 8

Tak polski kontrwywiad wojskowy obciąga kutasa

Funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa spowodował stłuczkę pod wpływem alkoholu
- Oddalił się z miejsca, gdzie doszło do stłuczki, ale potem został namierzony przez policję. Okazało się, że miał promile – mówi tvn24.pl informator zbliżony do SOP. Taki przebieg zdarzenia potwierdziło nam również źródło w policji.
https://tvn24.pl/polska/jastrzebie-zdroj-funkcjonariusz-sluzby-ochrony-panstwa-spowodowal-stluczke-pod-wplywem-alkoholu-5070407
https://coub.com/view/2faa0a

R: 30 / I: 0 / P: 9

Kurwa co się stało? Czemu Lolifox nie działa? Czy to już koniec?

R: 0 / I: 0 / P: 9

Tak polski kontrwywiad wojskowy obciąga kutasa

usarmyeurope
@usarmyeurope
25 Nov 2020
Hacked usarmyeurope
https://nitter.fdn.fr/usarmyeurope
https://coub.com/view/zrzgg

R: 22 / I: 0 / P: 9

wyskoczenie z whonixa javascript

https://www.saiyajinz.cc/posty/copy-paste/

"Czytałem sobie ostatnio bloga mojego różowego przyjaciela Kranga i
alfabetycznie agregowałem bzdury i nonsensy które jegomość wypisuje na swoim
niby różowym ale jednak niebieskim wordpressie xD "

Krang:

"Jeśli jesteś świadomym użytkownikiem i znasz wszystkie za i przeciw wiesz, że
JavaScript zza Whonix Gateway nie naraża Cie na niebezpieczeństwa związane z
uruchomieniem tych skryptów w swojej przeglądarce tak jakby to było w zwykłej
przeglądarce w clearnecie."

Wychodzi na to jednak niebezpieczne te j' scripty.

R: 0 / I: 0 / P: 9

geckovpn

podziel sie ktos jak ma geckovpn/supervpn leak. bo nie bede jakiemus ciapatemu cwelowi placil $$$.

R: 12 / I: 0 / P: 9

>Wirutalna maszyna lepsza czy mimo wszystko bawic sie w trailsy?

>vm zostawia slad, chyba lepiej live trailsa

>zreszta masz pewnosc, ze caly ruch idzie przez trailsa, a z vmka to nie jest takie oczywiste
https://www.wykop.pl/wpis/56503451/wirutalna-maszyna-lepsza-czy-mimo-wszystko-bawic-s/

tRails xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
głupki na zupełnie poważnie piszą rzeczy które my napisalibyśmy ironicznie xD

R: 5 / I: 0 / P: 9

https://www.wykop.pl/ludzie/CiemnaStronaMiasta/

Redakcja czujnego poszukuje osób pokrzywdzonych przez byłego detektywa Krzysztofa R.

CiemnaStronaMiasta 5 dni temu +3

Jakiś czas temu był duży wyciek dokumentów z jego firmy. Może komuś chciało się je przejrzeć?

R: 4 / I: 0 / P: 9

Afghanistan
https://ufile.io/s384kfvo

Africa
https://ufile.io/zajkd62o

angola
https://ufile.io/l4ibbxg5

Albania
https://ufile.io/dcpyh5m3

Algeria
https://ufile.io/rxi7zcpy

Argentina
https://ufile.io/1vouegp0

Austriaia
https://ufile.io/w4fifh2z

Azerbaijan
https://ufile.io/w49z6iay


Bahrain
https://ufile.io/wnja3kf3

Bangladesh
https://ufile.io/mdg8ff17

Belguim
https://ufile.io/8f92t6e2

Bolivia
https://ufile.io/p5gyb4vz

Bostwana
https://ufile.io/xunxx9rr

brazil
https://ufile.io/d5tqjc9u

Brunei
https://ufile.io/cqpkc6gd

Bulgaria
https://ufile.io/x8vkaxtv

Burkina Faso
https://ufile.io/t8i6iesb

Burundi
https://ufile.io/64debilh


Cambodia
https://ufile.io/agdkzhv2

Cameroon
https://ufile.io/x93l6zm9

Canada
https://ufile.io/pnj0v3c4

Chile
https://ufile.io/uwlgm5h7

China
https://ufile.io/fxv5xfci

Colombia
https://ufile.io/if9yg7cx

Costa Rica
https://ufile.io/mnyg6vns

Croatia
https://ufile.io/yz1tzfzn

Cyprus
https://ufile.io/wtc07ng4

Czech Republic
https://ufile.io/nq94b5zx


Denmark
https://ufile.io/t54hbagv

Dibouti
https://ufile.io/fdmw980x


Ecuador
https://ufile.io/l7cjyfsk

Egypt
https://ufile.io/j42k8xkb

El Salvador
https://ufile.io/nlwd96jw

Estonia
https://ufile.io/hrwj6xh5

Ethopia
https://ufile.io/vcze5k40


Fiji
https://ufile.io/fgglic7y

Finland
https://ufile.io/tjq79fd8

France
https://ufile.io/no8bwfv7


Georgia
https://ufile.io/proi7zxx

Germany
https://ufile.io/9j7pk3et

Ghana
https://ufile.io/bbkhj192

Greece
https://ufile.io/ytkizuo3

Guatemala
https://ufile.io/9mxybh4d


Haiti
https://ufile.io/9fxb5ouz

Honduras
https://ufile.io/wj99lbq1

Hong Kong
https://ufile.io/vwjg1az5

Hungary
https://ufile.io/tyroem5n


Iceland
https://ufile.io/c2qf5om2

India
https://ufile.io/f8n17heh

Indonesia
https://ufile.io/35q1xuu5

iran
https://ufile.io/tak66th7

Iraq
https://ufile.io/vnrikc4k

Ireland
https://ufile.io/zjsjn2i8

Israel
https://ufile.io/qbd94yy4

Italy
https://ufile.io/nrc8t9a1


Jamaica
https://ufile.io/bmjcza7l

Japan A
https://ufile.io/fywucq8j

Jordan
https://ufile.io/gku6ddxa


Kazakhstan
https://ufile.io/jqc6u1lt

Kuwait
https://ufile.io/un8nr83x


Lebanon Text
https://ufile.io/q9c0xr7g

Libya
https://ufile.io/aikt783r

Lithunia
https://ufile.io/3n1jeadq

Luxemburj
https://ufile.io/rz3pvwa4


Macao
https://ufile.io/vq1n84ar

Malaysia
https://ufile.io/c6lkirbr

Maldives
https://ufile.io/jbz9xpuf

Malta
https://ufile.io/ynarwlg7

Mauritus
https://ufile.io/lvwzqfhb

Mexico
https://ufile.io/wuzjuof4

Moldova
https://ufile.io/dx4oq4ix

Morocco
https://ufile.io/747av8i7


Namibia
https://ufile.io/dhn7batr

Netherland
https://ufile.io/7hr9h3fa

Nigeria
https://ufile.io/6nbglbjt

Norway
https://ufile.io/dy1nffrm


Oman
https://ufile.io/l3krfimd


Palestine
https://ufile.io/xdi9uywi

Panama
https://ufile.io/tiolks5e

Peru
https://ufile.io/bt3x4f4p

Philpine
https://ufile.io/ood0in0y

Poland
https://ufile.io/z0qk2jtp

Portugal
https://ufile.io/wr6lmlss

Puerto Rico
https://ufile.io/4ejpa45u


Qatar
https://ufile.io/nbludd71


Russia
https://ufile.io/7rvy17u8


Saudi Arabia
https://ufile.io/6tgw2uua

Serbia
https://ufile.io/6j05ufd3

Singapore1
https://ufile.io/1unom7du

Slovenia
https://ufile.io/25qsrvuk

South Africa
https://ufile.io/zajkd62o

South Korea
https://ufile.io/a3e1o7ur

spain
https://ufile.io/93akhilx

sudan
https://ufile.io/450mkrhk

Sweden
https://ufile.io/7ol1ltik

Switzerland
https://ufile.io/3cjw9801

Syria
https://ufile.io/mzdhft1h


Taiwan
https://ufile.io/xlg0bkwt

Tunisia
https://ufile.io/6oplbeyu

Turkey
https://ufile.io/kdjtb8g4

Turkmenistan
https://ufile.io/ebpv321e


UAE
https://ufile.io/9bmu4peu

uk
https://ufile.io/8x9j3j6a

Uruguay
https://ufile.io/7indmatu

USA
https://ufile.io/l4i9b3ap


Yemen
https://ufile.io/8s54k04b

R: 8 / I: 0 / P: 9

nie martwi was że kiedyś wyrośniecie z cyberterroryzmu i foxa? ja się boję że jak dorosnę to zjanuszeję, będę głupkiem, ignorantem, będę używał zamkniętego oprogramowania, wspierał niewolne rozwiązania, głosował na złych ludzi. życie mnie zmieni na gorsze
póki jestem nastolatkiem mogę walczyć o swoje idee, buntować się przeciw światu. a jak zostanę januszem to stanę się kimś kogo nienawidzę, będę tym samym normikiem głupkiem clearneciakiem którego teraz krytykuję

R: 21 / I: 3 / P: 9

Może Łukasz Jędrzejczak nie odszedł do MON na drodze awansu, tylko nowy szef biura cyber Pan Mariusz Lenczewski dał mu kopa w dupę?

Rozdziałowski przyjaźni się z Jędrzejczakiem i chwalił go w Rozmowie Kontrolowanej.
A na mieście mówią, że Rozdział został wyjebany z KGP i musiał wracać do Kielc (chociaż to niepotwierdzona informacja).
Jędrzejczak i Rozdział pożegnali się z KGP w tym samym okresie (lipiec-wrzesień 2018).

To by wyjaśniało dlaczego Łuk... w sensie Vegeta tak atakuje Lenczewskiego.
Łukasz, może wypowiesz się na ten temat? Czemu ostatnio nie grozisz użyciem DeepCorr i NetFlow?

R: 4 / I: 0 / P: 9

15-latek zgromadził 15 kg substancji służących do wytwarzania materiałów wybuchowych

Policjanci z CBŚP, KMP w Słupsku i funkcjonariuszami Laboratorium Kryminalistycznego w Gdańsku zabezpieczyli ponad 15 kg substancji chemicznych służących do wyrabiania materiałów wybuchowych. Materiały pirotechniczne mundurowi znaleźli w jednym z domów na terenie powiatu słupskiego. 50-latek i jego 15-letni syn usłyszeli zarzuty.

Funkcjonariusze z CBŚP i KMP w Słupsku wzięli pod lupę internetowe zamówienia substancji chemicznych służących do wyrabiania materiałów wybuchowych. Okazało się, że w dużych ilościach zamawiał 15-latek interesujący się pirotechniką. W zakupach pomagał mu ojciec. Praca operacyjna policjantów doprowadziła do ustalenia miejsca przechowywania substancji. W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania policjanci znaleźli ich ponad 15 kg. 15-latek dodatkowo posiadał 2 sztuki amunicji.

Znalezione substancje zostały zdetonowane przez pirotechników, a znaleziona amunicja została zabezpieczona. 15-latek został wczoraj przesłuchany i usłyszał zarzuty m.in. gromadzenia substancji i wytwarzania ładunków wybuchowych, które mogą sprowadzić niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób i posiadania amunicji, a jego ojcu postawiono zarzuty pomocnictwa w nabyciu substancji.

O dalszych losach 15-latka będzie decydował sąd rodzinny. 50-latek został dzisiaj doprowadzony do prokuratury, gdzie aktualnie z jego udziałem wykonywane są dalsze czynności. Zgodnie z art. 171 kk grozi mu kara do 8 lat więzienia.

https://policja.pl/pol/aktualnosci/201576,15-latek-zgromadzil-15-kg-substancji-sluzacych-do-wytwarzania-materialow-wybucho.html

R: 4 / I: 0 / P: 10

Wystarczy zrobić request POST https://nsp2021.spis.gov.pl/api/v1/users
W body umieścić interesujący nas PESEL i jakiekolwiek hasło.
Jeśli osoba o takim PESELu istnieje - dostaniemy komunikat, że istnieje albo, że brakuje nazwiska panieńskiego. W przeciwnym wypadku, dostaniemy informację, że osoba o takim PESELu nie istnieje.
https://www.wykop.pl/artykul/6035843/uwaga-dzieki-spisowi-da-sie-sprawdzic-czy-osoba-o-danym-peselu-istnieje/

no to kurwa szybko znaleźć wszystkie zanim odetną kabel
ile może być peselów?
najpierw data a potem cztery cyfry a potem cyfra kontrolna
1 stycznia 1970 to 700101 | od 0000 do 9999 | cyfra kontrolna

10 000 osób na dzień
3 650 000 osób na rok

tutaj się zastanawiają czy pula może być inna https://alt.pl.matematyka.narkive.com/WRMyQBRD/ot-ilosc-numerow-pesel-z-jednego-dnia

R: 0 / I: 0 / P: 10

JEBAĆ KURWE POLICJE

JEBAĆ KURWE POLICJE
Marcin Miksza Borys
@marcin_borys
Panie @MichalSzczerba po ogłoszonej przez Pana akcji "szukamy policyjnego bandytę" ruszyła nagonka na Marcina Miksza. To ja.Od 4 lat emeryt policyjny. Zasłużony wróg środowisk przestępczych.
Jak Pan myśli jaki może mieć finał skupiająca się na mnie ogłoszona przez Pana akcja?
https://nitter.fdn.fr/marcin_borys/status/1382284320744824832#m
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 0 / I: 0 / P: 10

JEBAĆ KURWE POLICJE

Wysoki rangą oficer policji spowodował kolizję i odjechał
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/newsamp-wysoki-ranga-oficer-policji-spowodowal-kolizje-i-odjechal,nId,5168631?utm_source=wykop.pl&utm_medium=link-6056015&utm_campaign=wykop-poleca
milicyjnei kurwy przestaniesz się bac będziesz się z niei śmiać ㋛

R: 0 / I: 0 / P: 10

JEBAĆ KURWE POLICJE

piotruchg
@piotruchg
1h
Służba nie drużba... w ryj trzeba lać .... wedle rozkazu fb.watch/4RvGuSn7yN/
https://nitter.fdn.fr/piotruchg/status/1382007206741213188#m
milicyjnei kurwy przestaniesz się bac będziesz się z niei śmiać ㋛

R: 12 / I: 4 / P: 10

Jebać kurwe policje

Komendant od konfetti specjalistą od bezpieczeństwa w Lasach Państwowych
https://www.rmf24.pl/news-komendant-od-konfetti-specjalista-od-bezpieczenstwa-w-lasach,nId,5110305

Manko w wydziale CBŚP w Kaliszu. Nieoficjalnie: Chodzi o kilkadziesiąt tysięcy złotych
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-manko-w-wydziale-cbsp-w-kaliszu-nieoficjalnie-chodzi-o-kilka,nId,5110473
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 3 / I: 0 / P: 10

miły ptak

taki jego los

R: 0 / I: 0 / P: 10

wiecie że wystarczy że klikniecie ikonkę Tor i możecie bezkarnie mordować polaczków?

R: 0 / I: 0 / P: 10

Tak polski kontrwywiad wojskowy obciąga kutasa

Alarm bombowy na lotnisku Chopina. Wiadomość o niebezpiecznym przedmiocie w samolocie
Służby dostały informację, że na pokładzie samolotu lecącego z Kijowa do Warszawy może znajdować się bomba. Natychmiast rozpoczęto działania.
https://warszawawpigulce.pl/alarm-bombowy-na-lotnisku-chopina-wiadomosc-o-niebezpiecznym-przedmiocie-w-samolocie/
https://coub.com/view/14q4qm

R: 0 / I: 0 / P: 10

pracownicy Saiyan

mam pomysł aby na pracowników służb pisać pracownicy Saiyan
co o tym myślicie?

R: 103 / I: 0 / P: 10

-----BEGIN PGP MESSAGE-----
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=xm7Q
-----END PGP MESSAGE-----

R: 0 / I: 0 / P: 11

Łowcy

„Wabik”, Władysław Rybiński

Mission Decoy to jej pseudonim podczas akcji. Prywatnie jest dorosłą kobietą, prowadzi dom i wychowuje trójkę dzieci. W wolnym czasie, zajmuje się zbieraniem dowodów, które prowadzą do zatrzymań pedofili. Działa w ramach jednej z nieformalnych grup zajmujących się ich wyłapywaniem w polskim internecie. Codziennie spędza długie godziny w sieci, gdzie przybiera różne tożsamości i rozmawia z potencjalnymi zwyrodnialcami. Słyszy rzeczy, których nikt nie powinien słyszeć, a już na pewno nie mała dziewczynka, za którą zwykle się podaje na czatach i forach internetowych.

https://vod.tvp.pl/video/magazyn-ekspresu-reporterow,06042021,52818069

R: 0 / I: 0 / P: 11

Lolifox

R: 3 / I: 3 / P: 11

Dzieje się coś ciekawego jak mnie nie ma?
Jędrzejczak dalej podskakuje? Jak mu przypierdolę to go podreguluję.

R: 2 / I: 0 / P: 11

WIELKANOC Z FOXAMI 2021

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH 2021 ANONKI
pracownikom rozpracowującym nas życzę żeby odpoczęli bo niedługo będzie dużo roboty

R: 9 / I: 1 / P: 11

Kontakt

Podobno informator z tego forum chce coś przekazać przez GPG. Czy to prawda?

-----BEGIN PGP PUBLIC KEY BLOCK-----

mQENBESqi3QBCADLPEsFjExtC54GlJLXf7TFU3L2Ylt4nYnz89Y7sxxZxQBkKHsn
LpdNOS/FfYDvIymaXDGNTXPmTHE49xv7daurASbscwVF+1Eeu6kTZbVm0M/MeLPm
p9Swb8d9ydvfW5DSWKTLf1cJaIhDTPCPuLm0AaCll/ZIgVub+EXDwF1/LFV1ocM+
EOj8c+8K/T7hWCCcWtVo8yF+qRrr2dxF3r23FEXp5cxFbTrKaYbhALFH1HNvwsov
XMqzdBjrBPyUfGFxyLXV/JH/OznlJh2LQBkVoVZ/ujvINf78sV6eyOtQmx9MBs+p
hHr0EZNZj4x1OaCLNGU+stzjqyi7KUmblkgPABEBAAG0G01hcmNpbiBNYWogPG1h
cmNpbkBtbWFqLmV1PokBTgQTAQoAOBYhBPW3sczlBPimTKeGb0HCf09SjespBQJE
qot0AhsDBQsJCAcDBRUKCQgLBRYCAwEAAh4BAheAAAoJEEHCf09SjespMHYH/12w
V7NsgXMCKJiNU/3IrkrMU5VfDwlCyFpjrfdlhhHh9m4x7T5fYGRkdZ5VbZgKSKBw
IlPLP2Rb33w8udrfo8jir8fDWx4SlNCFrGQebQQ5wKD4XiSGd2VZROEYjkW6eUA+
qGdslXCrdvvlL3nel2jbm8XxgjqT70p0POhhNdBHbLliu12n45LFy4buOe8P18LO
kHZZP5B6vJOxL9gB5097Pwby27wuAlHoak6jWBvb/BLEwVdM1ZuCVmZChuvMQXgT
dRVjvWv0OxM7b+spUVD24iU0WNn6LRQ71Qf5LYuoYW4Hiq2FJa3d6KOjU70nOWvF
J1PT5U4SdaOLXVwmPqW5AQ0ERKqLdAEIAMotzX5CV3X10HT4hJ4HIOA/lhJC9eZz
QP2A7Yoi+Wft7qUUbP+/Y3pB0u2Bp7QwSNaByNXaVBUubbcOKE0FpZ9MhYaGZ9BH
ZO7GWxX7zBkddB7T3fdCqneStzPtwOl4eR+ddYzK/DcbDSnA7pu7TrLaJNRr8ZsO
DT+7FaYSsVmDjKx4fu+4mXXke+6BsvrE0iyo9gtE2ZxOcENluFPyDn66WNKf+odg
zUndsu4rZWoDqx44DFn8O5eEU/DdwEKRpvNcXYavGmUDpSxjYNVnyL38TamhQ9Qx
NoKCUUNhpuWInhHiH5zcZVS6V26X7WHnmyInMLNdt8Oka5GkbAZl2M8AEQEAAYkB
NgQYAQoAIBYhBPW3sczlBPimTKeGb0HCf09SjespBQJEqot0AhsMAAoJEEHCf09S
jespBGUIAKaGwTmgQgacP1janyYp7R5wgiBkjua4InxZnLyHrep1xDq7E8e7Pz1D
C5YavaDZoNg7dJL9ZiDCPL0rzNt2R3eYOFrK1lcanE0Dc91oTkROqASSN8T8pAPu
8R/dkAC7dA006/Yz0wR7sqP1w4Y7BskkLLh2GHSU5dZIvP29EboAKhFgBABsYXnZ
/8OCSblCpKpXNyuirdeJO6ji2JrBxD17r+gGgYUBLBZnDGi1psUy+G3BYlBq08No
djLQUugyfLcVd6MuRs6TDITby9tPzpvS/hyyF6LJFZimWHbRg9v1ULya1Kt2BuOO
F0Yso+2PVb8WtbKgfXEeryuawkX3y14=
=9Ggg
-----END PGP PUBLIC KEY BLOCK-----

R: 5 / I: 1 / P: 11

https://sekurak.pl/podsumowanie-konkursu-ctf-time-to-hack-organizowanego-przez-agencje-wywiadu/
https://blog.sienicki.eu/ctf-time2hack/

>konkurs Agencji Wywiadu dla przyszłych pracowników
>w kodzie strony recaptcha google
>komunikacja przez discord
to niezła agencja wywiadu

R: 22 / I: 9 / P: 11

JEBAĆ KURWE POLICJE

Wrocławski sąd prawomocnie uniewinnił Patryka H., który był oskarżony o napaść na dwóch funkcjonariuszy policji zatrzymujących w maju 2016 na wrocławskim Rynku Igora Stachowiaka. Stachowiak zmarł później we wrocławskim komisariacie, gdzie inny policjanci znęcania się nad nim m.in. rażąc go tzw. taserem.
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-03-22/sad-uniewinnil-mezczyzne-oskarzonego-o-napasc-na-policjantow-zatrzymujacych-igora-stachowiaka/?ref=kafle
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 5 / I: 0 / P: 11

"Król dopalaczy" zarabiał 50 tys. zł dziennie. Zeznania pracownika sklepu robią wrażenie

Słowa 20-letniego Michał S., który pracował dla Jana S. zwanego "królem dopalaczy", potwierdziły przypuszczenia prokuratury. Oprócz gigantycznych zarobków świadek ujawnił kulisy handlu niebezpiecznymi środkami w sieci.

Przesłuchanie Michała S. przed Sądem Okręgowym Warszawa-Praga trwało pięć godzin. Jednak przez tak długi czas świadek nie zdołał odpowiedzieć na wszystkie pytania prokuratury, dlatego przesłuchanie będzie jeszcze kontynuowane.

Dziennie sklep potrafił nazbierać zamówień na kwotę średnio 50 tysięcy złotych. Rocznie daje to ponad 15 mln zł. Pracownicy Jana S. wypłacali potem pieniądze z bankomatów w maskach, żeby nie dało się ich rozpoznać. Zeznający potwierdził również, że Jan S. był szefem całej grupy, która sprzedawała dopalacze. Zmarło po nich co najmniej kilkoro młodych ludzi.

Michał S. z dużą precyzją opisywał sposób, w jaki funkcjonował nielegalny biznes. Mężczyzna pamięta daty i kwoty, którymi operowała grupa Jana S.

Co ciekawe, pracownik Jana S. nigdy nie spotkał go osobiście. Mężczyźni kontaktowali się tylko telefonicznie lub za pośrednictwem komunikatorów. Początkowo praca Michała S. polegała jedynie na tworzeniu nowej witrynę istniejącego już sklepu o nazwie "predator-rc.nl".

- Moim zdaniem działała całkiem sprawnie, ale dowiedziałem się, że na ten sklep były ataki, które skutecznie wyłączały go o określonych godzinach - mówił świadek.

Stronę internetową stworzyła ostatecznie firma z Bydgoszczy, ale Michał S. miał zostać wytypowany przez Jana S. jako osoba, która usprawni jej działanie.

- Miałem kończyć współpracę, ale Janek nie był zadowolony, pojawiły się groźby. Nakłaniał mnie także do odpowiadania na maile klientów, sprawdzanie informacji na forach, dodawanie i usuwanie produktów itp. Żadnej z tych czynności nie robiłem - zapewniał przed sądem.

Proces przeciwko Janowi S., jego ojcu Jackowi S., partnerce "króla dopalaczy" Paulinie C. i mężczyźnie, który dla głównego oskarżonego miał zakładać konta służące do prania pieniędzy z przestępstw, ruszył na początku marca.

"Król dopalaczy" nie przyznał się do czynów. Samo śledztwo zaczęło się od śmierci mieszkańca warszawskiego Targówka we wrześniu 2017 r. Rodzina znalazła zwłoki 16-letniego Filipa przy biurku, wyglądał jakby zasnął przed komputerem z głową opartą o blat.

Chwilę wcześniej dzielił się ze znajomymi przez komunikator wrażeniami po zażyciu dopalaczy. Przy chłopcu znaleziono środki opisane m.in. jako "BUC". Historia transakcji z konta zmarłego chłopca wskazuje, że dopalacze ze strony "Predator-rc" zakupił sześć razy.

Z aktu oskarżenia wynika, że "król dopalaczy" pośrednio przyczynił się do śmierci 16-letniego Filipa z Warszawy, 15-letniego Damiana z Biłgoraju, 23-letniego Artura z Radomia i dwóch młodych Polaków: Mateusza i Krystiana, których ciała 12 lutego 2018 r. ujawniano w miejscowości Rugby w Wielkiej Brytanii. 18-letni Bartek ze Świdnika i Ania ze Strzelec Opolskich zostali odratowani w szpitalu. Wszyscy zatruli się fentanylem zawartym w "BUC".

Jan S. został w tym roku został też oskarżony przez Dolnośląski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej we Wrocławiu. Przedstawiono mu zarzut m.in. podżegania do zabójstwa ministra sprawiedliwości - prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobro.

https://www.money.pl/gospodarka/krol-dopalaczy-zarabial-po-50-tys-zl-dziennie-zeznania-pracownika-sklepu-robia-wrazenie-6622867283127168a.html

R: 0 / I: 0 / P: 11

podpaliłem auto od przedniej ramki tablicy rejestracyjnej i wygląda na to że działa

R: 4 / I: 0 / P: 11

https://krosno24.pl/informacje/w-krosnie-zatrzymano-pedofila-umowil-sie-z-14-latka-i8550

>Zatrzymali go „łowcy” z grupy na Facebooku The Degenerat Hunter's Child Guard (ang. dziecięca straż łowcy degeneratów)
trzeba ich spisać i mordować i swattować

>Grupa zakłada fałszywa konta na różnych portalach internetowych
na różnych? na mieście mówią że na jednym

>podając się za dziewczynki poniżej 15 roku życia. - Nigdy nikogo nie zaczepiamy pierwsi. To panowie zaczynają, często w bardzo wulgarny sposób - mówi jeden z członków. - W rozmowie cały czas podkreślamy, że mamy te 14 lat.
zanotowane

>Jeżeli mężczyzna nie powie "Uciekaj dziecko do książek, jesteś za mała na pisanie",
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
śmiechłem na głos

>tylko dalej kontynuuje, to znaczy, że jest to człowiek, który może spotkać się z realną dziewczynką.
>Wówczas łowcy umawiają spotkanie, a następnie zatrzymują daną osobę i ujawniają dokonane przez nią przestępstwa. Ostatnim etapem jest kontakt z policją i przekazanie sprawcy. Grupa działa od 14 lutego i na swoim koncie ma 5 zatrzymań.
czyli kontakt z policją jest dopiero później? to można ich zamordować na miejscu

>Każde zatrzymanie jest nagrywane i publikowane na Facebooku, a podczas niego odczytywane są wiadomości, które dana osoba kierowała do małoletniego.
>„Z domu wychodziłabyś tylko ze mną i na smyczy, pełniąc funkcję WC i pojemnika na spermę, również w miejscach publicznych."
>"Ja nie szukam takiej grzecznej dziewczyny, szukam uległej i bardzo zboczonej suczki, co zawsze chciałaby seks. Będziesz taka?"
>"Chciałbym, abyś była tylko moją suczką, a ja Twoim panem właścicielem."
>"Masz foto w mini dać i napisać kim chcesz być, a po spotkaniu będziesz mamusią” – to tylko wybrane wiadomości, które pisał do 14-latki zatrzymany w Krośnie 41-latek.
jak odczytują swoim głosem to można wyciąć i używać do bindów telefonicznych

>Mężczyzna przyznał się do winy
czyli tak jak myślałem, łapią tylko głupków

>i wyznał, że toczy się już przeciwko niemu postępowanie w podobnej sprawie.
hahahaha
czyli te postępowania gówno dają

>Prokuratura złożyła wniosek o tymczasowe aresztowanie mężczyzny na okres 3 miesięcy. We wtorek (30.03) sąd zdecydował, że nie obejmie podejrzanego aresztem, a nałoży na niego poręczenie majątkowe w wysokości 5 tys. zł.
hahahahahahahaha
prokuratura gówno może, ale cioty

>41-latek usłyszał zarzuty związane z seksualnym wykorzystaniem małoletniej. – Podejrzany jest o to, że za pośrednictwem strony fotka.pl,
no kurwa wiedziałem że z polskiej strony
ciekawe czy jakakolwiek dziewczynka wie o tych polskich gównach xD

>a następnie aplikacji Messenger
jakim cudem nie zrobił osint i nie zorientował się że to nieprawdziwa osoba?

>Iwona Czerwonka-Rogoś, prokurator rejonowy w Krośnie.
nazwisko zanotowane

>Aby uzyskać dowody z tej sprawie, zatrzymano urządzenia, z których korzystał (komputer, telefon).
a udało się odszyfrować?
a no tak, znowu zapomniałem, polskie służby łapią tylko głupków którzy nie szyfrują

>Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Rok temu skazano go na 2 lata i 6 miesięcy więzienia za podobne przestępstwo, jednak odwołał się od wyroku, który do tej pory pozostaje nieprawomocny.
hahahahahaha

R: 5 / I: 1 / P: 12

Tak polski kontrwywiad wojskowy obciąga kutasa

Tak polski kontrwywiad wojskowy obciąga kutasa
Legalny konkurs dla hakerów. Pierwszy raz organizuje go Agencja Wywiadu
https://nowiny24.pl/legalny-konkurs-dla-hakerow-pierwszy-raz-organizuje-go-agencja-wywiadu/ar/c10-15505137

Agencja Wywiadu
@AWgovPL
Coraz więcej Kobiet zasila szeregi Agencji Wywiadu.
Coraz więcej Kobiet zajmuje stanowiska kierownicze.
Twórz z nami historię polskiego Wywiadu! Aplikuj!
Może to właśnie Ty jesteś brakującym elementem?
https://nitter.fdn.fr/AWgovPL/status/1374636233104748547#m
https://coub.com/view/1agmpk

R: 2 / I: 0 / P: 12

JEBAĆ KURWE POLICJE

ZADYMA I POŚCIG ZA POLICJANTEM na Marszu o Wolność
https://www.youtube.com/watch?v=iKWrMTgL14c[Embed]
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 2 / I: 0 / P: 12

Tak polski kontrwywiad wojskowy obciąga kutasa

Ewakuacja szkół i przedszkoli we Wrocławiu. Alarmy o niebezpiecznym ładunku [ZDJĘCIA]
Maile z informacją o ładunku zawierającym trujący gaz wpłynęły do kilku przedszkoli i szkół we Wrocławiu. Trwają ewakuacje, a policyjni pirotechnicy sprawdzają placówki.
https://gazetawroclawska.pl/ewakuacja-szkol-i-przedszkoli-we-wroclawiu-alarm y-o-niebezpiecznym-ladunku-zdjecia/ar/c1-15492492
https://coub.com/view/g0hey

R: 2 / I: 0 / P: 12

Tak polski kontrwywiad wojskowy obciąga kutasa

Daniel Obajtek
@DanielObajtek
Składam do @CBAgovPL wniosek o weryfikację moich finansów do 16 marca 2021. Kontrola zostanie przeprowadzona przez właściwe służby, a nie posłów opozycji robiących happeningi przed moim domem. Nikt, swoimi absurdalnymi zarzutami, nie będzie blokował prowadzonej fuzji z Lotosem
https://nitter.fdn.fr/DanielObajtek/status/1371745139153047553#m
https://coub.com/view/2i2unv

R: 3 / I: 0 / P: 12

Tak polski kontrwywiad wojskowy obciąga kutasa

Kto kontrolował oświadczenia majątkowe Obajtka? "Wszystko wskazuje na to, że osoba silnie z nim związana"
Przewodniczący Nowoczesnej, poseł Koalicji Obywatelskiej Adam Szłapka na niedzielnej konferencji w Poznaniu przekazał, że według jego informacji obecna prezes zarządu spółki Orlen Upstream Sylwia Kobyłkiewicz w latach 2006-2014 pracowała w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym. - Wszystko wskazuje na to, że jest to osoba bardzo silnie związana z Danielem Obajtkiem i po skończeniu pracy w CBA jej kariera była w pełni zależna od Daniela Obajtka - oświadczył.
https://tvn24.pl/polska/oswiadczenia-majatkowe-daniela-obajtka-adam-szlapka-o-pracy-sylwii-kobylkiewicz-prezes-zarzadu-orlen-upstream-5043217

wojciech czuchnowski
@czuchnowski
Obstawa Obajtka z CBA. Byli agenci dostali intratne stanowiska w Orlenie wyborcza.pl/7,75398,26882545…
https://nitter.fdn.fr/czuchnowski/status/1371485141051322372#m
https://coub.com/view/1o3vfw

R: 7 / I: 0 / P: 12

Jebac kurwe policje

Został zatrzymany przez policję. Rodzina z Łopiennika Górnego szukała go trzy dni. Znalazła już po trepanacji czaszki. Jaki wyrok wydał sąd?
Sześćset tysięcy złotych zadośćuczynienia policja wypłaciła rodzinie zmarłego Jana Ł., 53-letniego hydraulika. Mężczyzna zmarł po tym, jak ponad 17 godzin przeleżał w izbie zatrzymań. Adwokat rodziny: - Naruszone zostały w sposób rażący podstawowe prawa człowieka, co skutkowało śmiercią.
https://kurierlubelski.pl/zostal-zatrzymany-przez-policje-rodzina-z-lopiennika-gornego-szukala-go-trzy-dni-znalazla-juz-po-trepanacji-czaszki-jaki-wyrok/ar/c1-15487580
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 22 / I: 12 / P: 12

Tak polski kontrwywiad obciąga kutasa

Siedmiomiesięczna Córka Wikarego
@Corka_Wikarego
Suski pokasował wpisy. Jednak moje ultimatum przyniosło efekt
https://nitter.net/Corka_Wikarego
https://coub.com/view/1iuf4w

R: 5 / I: 1 / P: 12

Tak polski kontrwywiad obciąga kutasa

Mariusz Gierszewski Prokuratura Okręgowa w Warszawie chciała przesłuchać byłego ministra finansów i wicepremiera Jacka Rostowskiego. Wezwanie dotyczyło umorzonego w 2011 roku śledztwa w sprawie tzw. afery hazardowej. Wezwanie wysłała delegatura CBA z Wrocławia.
https://twitter.com/MariuszGierszew/status/1344247786309562368
https://coub.com/view/2i8nx0

R: 4 / I: 0 / P: 12

JEBAC KURWE POLICJE

#StrajkKobiet Film, na którym słychać jak jakiś zwyrodnialec z pislicji łamie M. rękę. Somplikowane złamanie spiralne, czeka ją operacja.
Wszystkich was rozliczymy, spisane zostaną nazwiska i czyny.
https://twitter.com/strajkkobiet/status/1337070193588236296

Policjant złamał demonstrantce rękę? Rzecznik KSP: Stawiała opór
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Warszawa/Strajk-kobiet.-Policjant-zlamal-reke-demonstrujacej-kobiecie.-Sylwester-Marczak-komentuje
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 4 / I: 0 / P: 12

JEBAC KURWE POLICJE

#StrajkKobiet Film, na którym słychać jak jakiś zwyrodnialec z pislicji łamie M. rękę. Somplikowane złamanie spiralne, czeka ją operacja.
Wszystkich was rozliczymy, spisane zostaną nazwiska i czyny.
https://twitter.com/strajkkobiet/status/1337070193588236296

Policjant złamał demonstrantce rękę? Rzecznik KSP: Stawiała opór
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Warszawa/Strajk-kobiet.-Policjant-zlamal-reke-demonstrujacej-kobiecie.-Sylwester-Marczak-komentuje
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 4 / I: 0 / P: 13

JEBAC KURWE POLICJE

#StrajkKobiet Film, na którym słychać jak jakiś zwyrodnialec z pislicji łamie M. rękę. Somplikowane złamanie spiralne, czeka ją operacja.
Wszystkich was rozliczymy, spisane zostaną nazwiska i czyny.
https://twitter.com/strajkkobiet/status/1337070193588236296

Policjant złamał demonstrantce rękę? Rzecznik KSP: Stawiała opór
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Warszawa/Strajk-kobiet.-Policjant-zlamal-reke-demonstrujacej-kobiecie.-Sylwester-Marczak-komentuje
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 4 / I: 0 / P: 13

JEBAC KURWE POLICJE

#StrajkKobiet Film, na którym słychać jak jakiś zwyrodnialec z pislicji łamie M. rękę. Somplikowane złamanie spiralne, czeka ją operacja.
Wszystkich was rozliczymy, spisane zostaną nazwiska i czyny.
https://twitter.com/strajkkobiet/status/1337070193588236296

Policjant złamał demonstrantce rękę? Rzecznik KSP: Stawiała opór
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Warszawa/Strajk-kobiet.-Policjant-zlamal-reke-demonstrujacej-kobiecie.-Sylwester-Marczak-komentuje
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 4 / I: 0 / P: 13

JEBAC KURWE POLICJE

#StrajkKobiet Film, na którym słychać jak jakiś zwyrodnialec z pislicji łamie M. rękę. Somplikowane złamanie spiralne, czeka ją operacja.
Wszystkich was rozliczymy, spisane zostaną nazwiska i czyny.
https://twitter.com/strajkkobiet/status/1337070193588236296

Policjant złamał demonstrantce rękę? Rzecznik KSP: Stawiała opór
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Warszawa/Strajk-kobiet.-Policjant-zlamal-reke-demonstrujacej-kobiecie.-Sylwester-Marczak-komentuje
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 5 / I: 0 / P: 13

Tak polski kontrwywiad obciąga kutasa

R: 4 / I: 0 / P: 13

TAK POLSKI KONTRWYWIAD OBCIĄGA KUTASA

R: 4 / I: 0 / P: 13

TAK POLSKI KONTRWYWIAD OBCIĄGA KUTASA

R: 23 / I: 5 / P: 13

JAK POLSKI KONTRWYWIAD OBCIĄGA KUTASA

TAK polski KONTRWYWIAD OBCIĄGA KUTASA - http://archivegalleries.net/collection/bnf/2020/03/8ALoei8/13_nfbbbxa_sizenew.jpg

CYBER_MIL_PL Gen. bryg. Karol Molenda w @TVP1: "Aplikacja będzie wykorzystywała dostępne dane i będzie je analizowała w sposób bieżący, aby przedstawić trendy i kierunki rozwoju zagrożeń".Już niebawem odcinek dostępny on-line!
https://twitter.com/CYBER_MIL_PL/status/1241339478263967744
https://coub.com/view/2862ii

R: 9 / I: 3 / P: 13

LOCK DOWN

Komisariat policji w Sulejówku zamknięty. Funkcjonariusze objęci kwarantanną
Komisariat policji w Sulejówku został zamknięty, a wszystkich pracujących tam funkcjonariuszy objęto kwarantanną - poinformował asp. sztab. Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji . "Jeden z policjantów miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/polska/news-komisariat-policji-w-sulejowku-zamkniety-funkcjonariusze-obj,nId,4409887

R: 9 / I: 5 / P: 13

JEBAC KURWE POLICJE

Staruszka nie wpuszczono do kościoła, bo modlił się tam prezes Kaczyński
https://www.youtube.com/watch?v=QwGWZV4Ak-U[Embed]
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 4 / I: 0 / P: 13

Tak polski kontrwywiad obciaga kutasa

Służby specjalne szukają funkcjonariuszy i pracowników cywilnych. Możesz wykonywać "prawdopodobnie najciekawszą pracę na rynku"
Co służby oferują w zamian za nasze umiejętności? Tutaj zaczyna się problem.
https://nowiny24.pl/sluzby-specjalne-szukaja-funkcjonariuszy-i-pracownikow-cywilnych-mozesz-wykonywac-prawdopodobnie-najciekawsza-prace-na-rynku/ar/c1-15372104
https://coub.com/view/2n8aqq

R: 4 / I: 0 / P: 14

Tak polski kontrwywiad obciaga kutasa

Służby specjalne szukają funkcjonariuszy i pracowników cywilnych. Możesz wykonywać "prawdopodobnie najciekawszą pracę na rynku"
Co służby oferują w zamian za nasze umiejętności? Tutaj zaczyna się problem.
https://nowiny24.pl/sluzby-specjalne-szukaja-funkcjonariuszy-i-pracownikow-cywilnych-mozesz-wykonywac-prawdopodobnie-najciekawsza-prace-na-rynku/ar/c1-15372104
https://coub.com/view/2n8aqq

R: 16 / I: 0 / P: 14

JEBAC KURWE POLICJE

Prawo kontra bezprawie.Cała Polska to ogląda. Stara babcia.
https://youtube.com/watch?v=rMfQcGL-cvw [Embed] [Embed]
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 16 / I: 0 / P: 14

JEBAC KURWE POLICJE

Policjanci oddali strzały na stacji Orlen w Rymaniu
https://youtube.com/watch?v=97X96rY3EB8 [Embed] [Embed]
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 198 / I: 107 / P: 14

JEBAC KURWE POLICJE

Policja na imprezie ojca Tadeusza Rydzyka. "Wykonywali służbowe obowiązki"
Rząd nie widzi nic nadzwyczajnego w zaangażowaniu policji i orkiestry reprezentacyjnej Marynarki Wojennej w obchody 28. urodzin Radia Maryja. Z informacji przekazanych przez MSWiA i MON, wynika, że policja pojawiła się tam służbowo, a orkiestra grała w ramach wykonywania "statutowych zadań”.
https://wiadomosci.wp.pl/policja-na...konywali-sluzbowe-obowiazki-6492069366527617a
milicyjnei kurwy przestaniesz się bac będziesz się z niei śmiać ㋛

R: 11 / I: 0 / P: 14

Tak polski kontrwywiad wojskowy obciąga kutasa

Mateusz Baczyński
@matbaczynski
Jeśli dla służby specjalnej nie jest problemem to, że kasjerka wynosi w torebce 10 mln. zł z funduszu operacyjnego, a jeden z najważniejszych funkcjonariuszy bierze łapówki od mafii VAT-owskiej, to nie wiem co musiałoby nim być. onet.pl/informacje/onetwiado…
https://nitter.fdn.fr/matbaczynski/status/1367090730884358149#m
https://coub.com/view/21yex0

R: 16 / I: 0 / P: 14

JEBAĆ KURWE POLICJE

Myśleli, że śpi pijany. Policja zapłaci 600 tys. zł zadośćuczynienia
17 godzin bez ruchu powinno zaniepokoić
Sąd podkreślił, że funkcjonariusz, nie podjął żadnych działań, mimo, że leżący na podłodze mężczyzna przez ponad 17 godzin nie zmienił choćby minimalnie położenia ciała.
https://www.prawo.pl/prawo/odpowiedzialnosc-za-zaniedbanie-w-policyjnej-izbie-zatrzyman,506727.html
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 21 / I: 0 / P: 14

Tak polski kontrwywiad wojskowy obciaga kutasa

R: 124 / I: 74 / P: 14

TAK POLSKI KONTRWYWIAD OBCIĄGA KUTASA

R: 15 / I: 0 / P: 14

Tak polski kontrwywiad obciąga kutasa

Kancelaria Prezydenta
@prezydentpl
Prezydent @AndrzejDuda: Jesteśmy na etapie odbudowywania wielkiego potencjału polskiej armii. Chcemy budować nowoczesne, świetnie wyszkolone wojsko.
https://nitter.fdn.fr/prezydentpl/status/1366403076970717187#m
https://coub.com/view/2isye8

R: 15 / I: 0 / P: 14

JEBAĆ KURWE POLICJE

Aneta Łuczkowska
@aneta_l
Nowe fakty w sprawie demolki na stacji benzynowej w Rymaniu w ZachPom. 37-latki, która staranowała wejście do stacji samochodem nikt nie zatrzymał. Kobieta pojechała do Koszalina, gdzie sama (!) zgłosiła się na komisariat @RMF24pl
https://nitter.fdn.fr/aneta_l/status/1365944439802331137#m
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 15 / I: 0 / P: 15

Tak polski kontrwywiad obciąga kutasa

Kancelaria Prezydenta
@prezydentpl
Prezydent @AndrzejDuda: Jesteśmy na etapie odbudowywania wielkiego potencjału polskiej armii. Chcemy budować nowoczesne, świetnie wyszkolone wojsko.
https://nitter.fdn.fr/prezydentpl/status/1366403076970717187#m
https://coub.com/view/2isye8

R: 15 / I: 0 / P: 15

Tak polski kontrwywiad obciąga kutasa

Kancelaria Prezydenta
@prezydentpl
Prezydent @AndrzejDuda: Jesteśmy na etapie odbudowywania wielkiego potencjału polskiej armii. Chcemy budować nowoczesne, świetnie wyszkolone wojsko.
https://nitter.fdn.fr/prezydentpl/status/1366403076970717187#m
https://coub.com/view/2isye8

R: 13 / I: 0 / P: 15

Tak polski kontrwywiad wojskowy obciąga kutasa

R: 25 / I: 8 / P: 15

TAK POLSKI KONTRWYWIAD OBCIĄGA KUTASA

Atak - http://www.milfpornpics.xxx/photo/C/28682.jpg

Żołnierze źle szkoleni. NIK burzy narrację MON
Wymowa raportu NIK jest jednoznaczna: w wojsku nie dzieje się tak, jak to przedstawia MON.
https://www.polityka.pl/tygodnikpol...erze-zle-szkoleni-nik-burzy-narracje-mon.read
https://coub.com/view/2cyaf8

zapraszam - https://whyweprotest.net/threads/jak-skw-obci%C4%84ga.134088/page-23#post-2785009

R: 180 / I: 96 / P: 15

Tak polski kontrwywiad obciąga kutasa

Michał Szczerba @WSkurkiewicz wprowadza w błąd w @PR24_pl, twierdząc, że handlarz bronią rozliczył się @MZ_GOV_PL i wszystkie środki wróciły. Otrzymał przedpłaty 35,1 mln euro. Oddał 14,2 mln euro. Nie oddał 11,9 mln euro, 3,6 mln euro kar i 1,5 mln zł odsetek. Razem 74 mln zł. Czas przeprosić. pic.twitter.com/wBjyoyAkGS
https://mobile.twitter.com/MichalSzczerba/status/1297091175476797442
https://coub.com/view/4lgyf

R: 4 / I: 0 / P: 15

Jebac kurwe policje

"Nie mam siły żyć". Przedsiębiorcy publikują wizerunki swoich "oprawców"
Przedsiębiorcy z pomorskiej grupy Strajku Przedsiębiorców opublikowali w mediach społecznościowych wizerunki policjantów i pracowników sanepidu. Zarzucają im "nękanie uczciwie pracujących ludzi"
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-03-12/nie-mam-sily-zyc-przedsiebiorcy-publikuja-wizerunki-swoich-oprawcow/?ref=kafle
milicyjnei kurwy przestaniesz sie bac będziesz z niei sie śmiać ㋛

R: 0 / I: 0 / P: 15

podpaliłem auto od przedniej ramki tablicy rejestracyjnej i wygląda na to że działa

R: 8 / I: 2 / P: 15

Jak wypłynęła korespondencja e-mail Konia i admina SzB?

R: 3 / I: 0 / P: 15

Pedofil od kilku miesięcy nęka trzynastolatkę. Czy policja wreszcie go namierzy?

Nieuchwytny pedofil od kilku miesięcy nęka trzynastolatkę. Wysyła pornograficzne zdjęcia, próbuje zmusić dziecko do przesłania mu jej zdjęć, szantażuje. O sprawie poinformował nas matka dziecka pani Anna. „Mam zdjęcia i listę twoich znajomych, wiem gdzie mieszkasz. Jak będzie trzeba, poczekam aż skończysz 16 lat” – miał napisać w jednej z wiadomości. Co na to policja i prokuratura? Znają sprawę od grudnia. Jednak wiele wskazuje na to, że przyspieszyła dopiero gdy zaczął o nią pytać dziennikarz portalu gazetawroclawska.pl.

Nie przejął się gdy dziewczynka mu napisała, że sprawa jest zgłoszona policji. Jest pewien, że potrafi dobrze kamuflować swoją tożsamość i miejsce, z którego koresponduje przez internet. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Trzebnicy. Materiały trafiły do Wydziału do walki z Cyberprzestępczością dolnośląskiej Komendy Wojewódzkiej. Choć - jak ustaliliśmy nieoficjalnie - dopiero teraz, gdy my zaczęliśmy o nią pytać.

Tymczasem ta historia zaczęła się w grudniu. Internauta – twierdzi, że ma 33 lata – skontaktował się z 13-latką na jednym z portali społecznościowych. Wcześniej korespondował z jej dwa lata młodszą koleżanką. Zaczął wysyłać dziecku wyjątkowo drastyczne pornograficzne zdjęcia. Matka zorientowała się gdy – pewnego dnia – usłyszała jak jej córka rozmawia z kimś przez komunikator internetowy i rozmówca wulgarnie wyzywa jej dziecko. Raz próbował się spotkać, ale dziecka nie było wtedy we Wrocławiu. Kolejnych prób osobistego spotkania już nie było, bo mężczyzna dowiedział się o przekazaniu sprawy policji.

Pani Anna – jeszcze w grudniu - zawiadomiła komisariat Wrocław Stare Miasto. Stamtąd sprawa trafiła do Trzebnicy. Tu – choć dopiero w połowie lutego – dziewczynka została przesłuchana w sądzie. - Sprawa utknęła w prokuraturze – denerwuje się matka dziecka. Tymczasem pedofil zmienia maile, profile i cały czas próbuje nawiązywać kontakt.

Szef trzebnickiej prokuratury Ryszard Wojtyła mówi nam, że śledczy nie mieli pojęcia o tym, ze już po przesłuchaniu tajemniczy pedofil próbował się kontaktować. A pani Anna nie przekazywała policji nowych informacji, bo straciła zaufanie, że uda się jej cokolwiek w sprawie zrobić i namierzyć mężczyznę. „Czy rodzice w tym kraju mają sami łapać zboczeńców ? Zastanawiam się ile potencjalnych ofiar siedzi teraz przed komputerem? - Napisała rozgoryczona w liście do naszej redakcji.

- Przekazaliśmy materiały do wydziału cyberprzestępczości. Oni muszą go namierzyć – mówi prokurator Wojtyła. I dodaje, że sprawa jest trudna. Obiecał, że policjanci skontaktują się z matką dziewczynki, żeby dowiedzieć się o nowych próbach kontaktu, ze strony tajemniczego pedofila.

https://via.hypothes.is/https://gazetawroclawska.pl/pedofil-od-kilku-miesiecy-neka-trzynastolatke-czy-policja-wreszcie-go-namierzy/ar/c1-15509411

R: 11 / I: 0 / P: 15

Oto moja prognoza procesu pękania bańki mieszkaniowej w Polsce:

Marzec 2020 - Lipiec 2020 - mieszkania z airbnb i booking lądują na rynku najmu długoterminowego, mnóstwo ludzi którzy tracą pracę uciekają do swoich rodziców albo na ukrainę, ceny najmu pikują w dół o 30-40%

Lipiec 2020 - Październik 2020 - janusze z 10 kawalerkami na wynajem mają ujemną stopę zwrotu z inwestycji więc zaczynają wyprzedawać swoje puste mieszkania, cała reszta czeka z zakupem mieszkania na pęknięcie bańki. Mnóstwo lokali na rynku, ceny na wtórnym lecą w dół

Październik 2020 - Listopad 2020 - pierwsi deweloperzy zaczynają drastycznie obniżać ceny deweloperskich klitek żeby tylko sprzedać i utrzymać płynność finansową

Listopad 2020 - Styczeń 2021 - masowy exodus januszy z rynku wynajmu, pierwsi deweloperzy zaczynają bankrutować i sprzedają po kosztach

Marzec 2021 - Bańka pęka! Cena m2 w krakowie wynosi po wielu latach znowu 5k, komornicy mają mnóstwo pracy a my zaczynamy pełne urodzaju ŻNIWA xD

Już się nie mogę doczekać na negocjacje z zakredytowanym januszem który będzie mnie prosił bym kupił jego "inwestycję" za połowę ceny heheh :D

Top