Catalog of /4/

Bottom

Mode: Thread

Max file size: 350.00 MB

Max files: 5

Remember to follow the rules

Max message length: 4096

R: 0 / I: 0 / P: 1

Przekaz na dziś: miej wyjebane a będzie ci dane - likwidacja punktu odniesienia.

R: 0 / I: 0 / P: 1

https://youtube.com/watch?v=LrRfjmv-5cQ [Embed]

tylko to tutaj zostawie

R: 5 / I: 3 / P: 1

W tym temacie puszczamy zatrzymujemy wewnętrzny monolog, czekamy aż pojawią się losowe myśli i piszemy to co pojawi się w naszej głowie. Tzw. pismo automatyczne.Zapytal.
Jak się masz. Jakakolwiek nie byłaby odpowiedź jestem
Adwentyści dnia siódmego. Robili w lesie.
Czekam. Rozmowy od realitiego.

Nie wiem. Nie było mnie tam. Jestem tutaj. Kiedy. Wczoraj. Opowieści mojżeszowe. Miło mi było cię poznać.

R: 0 / I: 0 / P: 1

Czwarty wróć

R: 5 / I: 0 / P: 1

lolifox.org/poland
http://lisach7joohmqk3a.onion/poland/
/poland/ to polskie forum obrazkowe, które wyróżnia się wolnością słowa, anonimowością, bezpieczeństwem. Od czasu upadku vichan.net i vichan.pro, nie było w polskim internecie miejsca gdzie można anonimowo wyrazić swoje dowolne myśli bez obawy o konsekwencje. Teraz już jest, na /poland/ możesz anonimowo napisać o tym co bałbyś i wstydziłbyś się napisać w innych miejscach.

dla anonimowości użyj Tor Browser https://www.torproject.org/download/

R: 13 / I: 3 / P: 1

Rzeczy, które chcę zrobić, ale nie mam czasu
>przeczytać książkę o .NET CORE 2 i Angularze 5+
>przeczytać ksiażke o podstawach ha ha hackingu żeby mieć pojęcie o sprawach niskopoziomowych
>poczytać Ocean of Reasoning z prędkością jedna jedna strona na 5 minut żeby cokolwiek do mnie dotarło, calość ma ponad 500
>założyć struny i nagrać piosenki
>przeczytac ksiażke o anonimowości w sieci
>poćwiczyć robienie grafiki w illustratorze
>obejrzeć serial

Świadomość nadmiaru zaplanowanych zajęć wywołuje u mnie stres i metaforyczne zawroty głowy. Muszę uspokoić umysł i wziąć się za jedną rzecz, by po jej ukończeniu zabrać się za kolejną. Brzmi łatwo, ale takim nie jest.

R: 0 / I: 0 / P: 1

Gwiazda i półksiężyc, ten symbol to klopoty. Niech ta kali juga już się skończy. M*ch, A*h, B**l to jedna banda, przeciwko demonom rekluzyjna propaganda.

R: 0 / I: 0 / P: 1

Jak tam panie "żywy przykład efektu krugera-dunninga" z "GENIALNYM stoch + rsi" XD?
Jak tam panie "granie dla zabawy" i "chuju arogancki" XD?
No i kurwa stało się tak jak przewidywałem. Kiedy ty palancie buddyjski zrozumiesz, że takich leszczy jak ty to ja znam lepiej niż ich własne matki?

Teraz słuchaj pajacu co zrobisz, tylko uważnie, żebym potem się nie musiał powtarzać
>po wypłacie wpłacisz więcej kasy
>zaczniesz na początku przepierdalać po czym wpadniesz w panikę
>będziesz próbował się odkuć i nie powtarzać "poprzednich błędów" w sensie pierdolniesz long term pozycje z gridem
>skurwisz połowę konta na jednej pozycji
>kupisz za resztę szkolenie
>przepierdolisz resztę która zostanie


hurr durr nie będzie tak xD będzie, powodzenia


dobrze ci tak pajacu, giełda jest dla inteligentnych ludzi a nie dla kurwa jakiegoś foliarza buddysty co słucha karonia po robocie

z fartem i dobranoc bo już siedzisz pewnie w piżamce jutro o 6 siedzisz już w metrze

R: 3 / I: 0 / P: 1

TFW kiedy lookismowe/sh teorie stają się mainstreamem XDDD

R: 1 / I: 0 / P: 1

Życie............ życie jest super.........

R: 1 / I: 0 / P: 2

Tooo, jak ktoś dochodzi do IQ 200 to uświadamia sobie, że guciowy i zjebany styl życia jest kurwa the jest
Odnośnie tego pierwszego to akurat nie ma się wyboru jak masz głos 12 latka... (xD)

A pic rel - to nas czeka... Żeby nie było, że nie ostrzegałem...

R: 2 / I: 2 / P: 2

Tutaj mądry czlowiek widzicie!!
Nie możecie się juz smiac ze jestem gupi!!

R: 0 / I: 0 / P: 2

Tutaj mądry czlowiek widzicie!!
Nie możecie się juz smiac ze jestem gupi!!

R: 1 / I: 1 / P: 2

Ale części rakietowe fajne...........
Dobrze że za darmola

R: 1 / I: 1 / P: 2

tak to w zyciu bywa..................

R: 0 / I: 0 / P: 2

ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

R: 0 / I: 0 / P: 2

Tutaj taki śmieszny chłopak a wy mnie z chatixa wywaliliscie!!!!!

R: 2 / I: 1 / P: 2

Zauważyłem, że wśród ludzi panują takie dwie tendencje myślowe odnośnie współczesnego świata, stylu życia ale też o państwie, karierze, pieniądzach, ludziach, wyborach życiowych itp. Jak posiedziałem wśród spekulantów to przypomniało mi się, żeby założyć o tym temat.

R: 0 / I: 0 / P: 2

kurde, jakbym miał drukarke 3D to bym mógł takie rakiety robić że hej... To móglbym sobie wydrukować nawet kółko z 4-ema slotami, w które wkładałoby się lotki/stablizatory/fins i miałbym pewność że są 100% równo. Wszystko, fajną głowice bym mógł wydrukować wszystkie części na zawołanie, jakbym czegoś potrzebował to bym sobie to wydrukował i tyle.
Nawet dysze bym mógł wydrukować sobie z dokładnie obliczonym kształtem, a potem ją obłożyć jakimś aluminium przyklejonym żywicą ognio-odporną żeby plastik się nie stopił a nie jakieś kołko z dziurką które akurat znajde i pasuje do rurki silnika i przez to rakieta ma 1/3 mniej ciągu.

Robimy zbiórkę na oficjalna drukarke 3D klubu /4/, która będzie ulokowana w Borzuchowicach.

Drukowanie Jaw Implants dla każdego

R: 1 / I: 1 / P: 2

Witajcie anoni. Dzisiaj miałem bardzo ważną rozmowę, pozdr dla kumatych. Wszystko szło dobrze, myślałem, że mnie przyjmą dopóki rozmawiający ze mną makler nie powiedział jednej rzeczy:" - Widzisz, my tu jesteśmy tolerancyjni, nie interesuje nas co robisz i kim jesteś, to o czym rozmawialiśmy nie ma takiego znaczenia, przejdźmy do sedna: My tutaj bardzo nie lubimy Polaków. Jesteś pierdolonym polaczkiem i wszystko jasne. Nie masz klasy, nie masz niczego. Jedno zdanie: Gardzę polactwem i już wiemy, że mamy doczynienia z kimś, kto coś w życiu osiągnie i coś sobą reprezentuje. Proszę się do tego ustosunkować.
Wiecie co, na początku zareagowałem agresywnie. Wcześniej przygotowywałem się do tego, żeby odpowiadać na wszystkie pytania jak najbardziej pozytywnie i dynamicznie. Nawet się nie zastanawiając, od razu poleciały wiązki:
- Super trafiliście, dinaric masterrace here. Ja jak chodzę na strzelnicę z znajomym, wiecie, tak dla odmiany trochę się rozerwać, troszke rozrywki itp. nie jestem jakimś świrem, mój znajomy to trochę przesadza z tą bronią, ja idę sie tak rozerwać, wiadomo: pozytywnie, dynamicznie.. To jak strzelam to wyobrażam sobie, że napierdalam do Polaków. Jak ja ich kurwa nie lubię, no po prostu mi to nie przechodzi. Na zachodzie jest inaczej, tam można porozmawiać jak człowiek z człowiekiem, każdy sie szanuje itp., a polaczki to tylko żeby sobie dojebać pod tym swoim nosem coś mamroczą. Ja niewiem, ten kraj nie ma ludzi sukcesu. Faktycznie, ci ludzie, którzy coś osiągnęli, którzy mają styl i elegancje: oni już dawno powiedzieli, że są kosmopolitanami, obywatelami świata, a nie jebanymi polaczkami. Jakby trwali w tej swojej zaściankowej mentalności to by nic nie osiągnęli....
Niestety, gdy to wypowiadałem coś zabolało mnie w środku . Nie mogłem kontynuować. Sam niewiem dlaczego tak powiedziałem. To chyba przez ten Karachan, tam się za dużo naczytałem. Naprawdę tak nie uważałem. Nagle mój głos urwał się, chwila ciszy... Makler odezwał się "Halo, jest tam pan?"
We mnie zbierało się tylko jedno uczucie... Żeby wykrzyczeć gniewnie:
- Polska to najlepszy kraj na świecie ty lewacka kurwo
I szybko się rozłączyłem... Z ich strony nie ma odzewu. Niewiem, fortuna zmarnowana, teraz juz nigdy nie dorobie sie porządnych pieniędzy, żeby móc nie być wage-cuckiem. Lorefin, jak będzie romantyczna rewolucja i polowanie na Panów, to zapamiętaj co powiedziałem i wstaw się za mną.

R: 6 / I: 6 / P: 3

Bożychowski Space Program
Launch nr 2

R: 4 / I: 1 / P: 3

Temat o złodziejstwie

Wiadomo, że bycie pierdolonym złodziejem jest niehonorowe i ścierwowate, bo kojarzy się z upadkiem człowieczeństwa. Jeśli ktokolwiek ma wizję sytuacji, gdzie nie dociera światło humanizmu, to jest to np. czarna uliczka, zza rogu wychodzi rzezimieszek i zabiera bez skrupułów coś, co ktoś sobie sobie ciężko albo spekulacyjnie zapracował. Marzenia o niebie, o miejscu gdzie wyselekcjonowane jednostki mogą żyć w zaufaniu nie czyniąc sobie zła pomijają takich ludzi...

Ale z drugiej strony, to w dzisiejszym świecie (xD) wszystko jest w okropnym bałaganie i trzeba umieć spojrzeć na moralność swoim rozsądkiem.

Ja od dawna sądzę, że np. żeby uprawiać zdrową polityke wystarczy jedna zasada: kierować się tym, co stoi naprzeciw interesowi wielkich globalnych korporacji. Czy jakiś polityk będzie tak robił? Raczej 100% na odwrót.

A teraz odnosząc to do np. złodziejstwa sklepowego we współczesnym świecie:
>Czy kradzież w dużym markecie stoi naprzeciw interesom wielkich korporacji?
Tak
>Czy kradzież w dużym markecie pomaga zwykłemu, prostemu człowiekowi?
Tak

I teraz np. zamieńmy świat na utopijną, komunistyczną enklawę gdzie cały wielki sklep jest podzielony procentowo po równo pomiędzy pracowników i zadajmy to samo pytanie:

>Czy kradzież w dużym markecie stoi naprzeciw interesom wielkich korporacji?
Nie, niech kradną w takim sklepie to upadnie i będzie można go przejąć.
>Czy kradzież w dużym markecie pomaga zwykłemu, prostemu człowiekowi?
Nie, okrada się normalnych prostych ludzi pracujących, w końcu to jest ich własność.

Po prostu moja filozofia nie śmieje się z ludzi pracujących haha ale debile, tylko raczej się o nich troszczy. Coś jak Robin Hood. Tylko, że zamiast dawać biednym to kradnie rurki PCV żeby porobić rakiety, bo nie chce przepierdalać kasy na jakieś gówno... No i bo sam jest biedny. Zamiast czekać na Robin Hooda, to sam sobie idzie i bierze tak jakby od Robin Hooda.

Wyobrazcie sobie teraz komentarze Januszy pod artykułem o średniej krajowej, tylko że do 1200 pensji 25 lat przepracowane, spełniają swoje konsumpcjonistyczne zachcianki biorąc co chcąc co sie da, a co sie nie da to nie biorąc.
>Opcja numer 1
Nie ma takich komentarzy bo wszyscy siedza w wiezieniu
>Opcja numer 2
Ahhhh ale w tej Polsce jest fajnie, można mieć wszystko co sie chce jak sie chce to co można podpierdolić, w tym kraju naprawde da sie żyć ;) I żona zadowlona ;)

Ja stoje teraz w interesie zwyklych ludzi i walcze ze złym światem, wykazy podatkowe mówią, że te markety wykazują duże straty, niedługo powinny zbankrutować, trzeba więc dołożyć do tego cegiełke aż w końcu upadną ; )))

R: 0 / I: 0 / P: 3

Dziewczyna dla Lorefina...

R: 0 / I: 0 / P: 3

>W Grudniu 2018 styknęło ci 30 spotkanych dziewczyn z neta......................


Ja już czarodziej........

R: 0 / I: 0 / P: 3

https://allegro.pl/oferta/elektrostymulator-tens-ems-ifs-miesnie-twarzy-7316274023


>Oni nie looksmaksują prądem TENS żeby wyćwiczyć sobie CHADFACE skurczami od energii elektrycznej

R: 0 / I: 0 / P: 3

hej jestem tu nowy to moja foteczka

R: 0 / I: 0 / P: 3

Witajcie, generalnie to ja do ludzi nic nie mam... Niech sobie żyją i żrą i robią co chcą, nikomu nie życze źle tylko sobie dobrze jak to mówią.
Jest tylko taka jedna gruba która mnie niezwykle wkurwia. Chyba już domyślacie się o kim mowa. Chodzi oczywiście o ten ZJEBANY SERWIS KARAKAN ORG
Ja pierdole c o tam sie odpierdala to szkoda słów. Mógłym wam opisywać, ale po co, to przechodzi ludzkie pojęcie. Jest to taka żenada i błazenada, że nie wytrzymalibyście tam nawet 5 minut. A wiecie co? Ludzie tam siedzą nawet godzinami, ja nie wiem kim trzeba być żeby wchodzić codziennie na tak zjebany portal
I ja już wiem co zrobie, po proszczu zniszcze KARAKAN, już sobie tam nie "polurkują" kurwiszcze , beda chcieli wejsć a tam CO? NIE MA :)))
Kurwa ja im dam i chuj w dupe modom pedałom tego zjebanego portalu KARAKAN ORK
KARAKAN ORK PIERDOL TO to moje motto

R: 2 / I: 1 / P: 3

Próbowanie znaleźć dobrej romantycznej dziewczyny w pokoleniu wychowanym na podprogowych, brain-washing seksualnych przekazach w bajkach Disneya

R: 2 / I: 2 / P: 3

Gracie w jakimś serialu?? Inb4 Rodzinka.pl

R: 1 / I: 1 / P: 3

Kto jest waszym ulubionym użytkownikiem na /4/ ????

Moim jest PAN SPEKULANTELE, bo lubie jak ktoś mnie tak poobraża, styra i sprawia, że czuje się jak gówno a nie jak mężczyzna. Czuje, że wtedy widzi kim naprawdę jestem, a jak ktoś mi mówi jakieś komplementy to tak czuje dziwnie i pusto.

R: 6 / I: 4 / P: 4

>albo kurwa opierdolisz bank albo cos rozjebiesz to kruwa wtedy zarobisz albo zosatniesz pieosenkarzem albo aktorem to kurwa wtedy zarobisz albo zostaniesz znana prostytutka z brazzersa wtedy tez zarobisz ale jak bedziesz na czysto pracowal jak szary normalny czlowiek to ty jedynie kutasa do dupy dostaniesz

R: 0 / I: 0 / P: 4

Ehhhh tesknie Olusia......................

R: 0 / I: 0 / P: 4

ktoś tu jest chad-lover...

R: 4 / I: 1 / P: 4

Romantycy naszych czasów ....
Ps chodzę w czapce bo mnie włosy drażnią

R: 0 / I: 0 / P: 4

Tfw pieczara ma takie swoje /4/ i jest na odwrót, postuje śmieszne screeny ze mną
Pic rel wiadomo kto pisał XDD
Szkoła realitiego...

R: 2 / I: 1 / P: 4

Wiecie co, mam taką nową dewizę życiową.. Uwaga, bo bardzo lorefiński post

Odnośnie redystrybucji dóbr. Nie kradnę jakiś jabłek i bułek bo szkoda zachodu, ale jak idę na zakupy to w takim rogu bez kamery wsypuje sobie wszystkie produkty które miałem kupić do mojej torby i tyle.

Zaczęło się od tego, że na święta chciałem porobić w końcu prezenty rodzinie bo nigdy tak nic nie dałem itp. i zawsze tak mi było głupio, że ja dostawałem a juz tyle lat to nie wypada tak.....

I kiedyś sobie wyobrażałem że mam dużo kasy i każdemu kupuje jakies fajne rzeczy ale wiedzialem ze to się nie spełni, a tu niespodzianka i jednak się mogło spełnic w tym roku xd
To chyba wyniosłem rzeczy na te prezenty za parę stów, jakieś nowe fajne patelki, garnki, noże, dla siostry białe dla mamy czarne bo pasują, pudełka które są teraz modne które za kilkadziesiąt złotych są. Tak się mamie podobały jak dostala, ale normalnie to ich posrało żebym wydawał na takie pudełko składane 40 zł. A jak nie obowiązywało mnie to, to wziałem trzy, dwa mniejsze i jedno większe żeby można było ułożyć gdzieś ładnie razem.
Albo np. kupilem prezenty mojemu szwagrowi bo on mi kiedys kupił, też raczej normalnie bym nie wydawal jakis ciezko zarobionych pieniędzy i godziny roboty na jakies pierdoły, on ma duzo kasy a takto to moglem im coś kupić nawet po swietach bo zauwazylem taka imitacje kamerki i im sie przyda na budowe, normalnie to bym nie kupił bo to by była godzina roboty i by mi szkoda było za kawałek plastiku XD

Ogólnie to te sklepy mają tyle miliardów pieniędzy, a my tu zapierdalamy w pocie czołą i nawet nie możemy kupić jakieś pierdółki gupie których gówno kosztuje wyprodukowanie.. I tak patrzymy się tylko ale zaraz wychodzi ze szkoda kasy, a jak cos kupimy to takie gówno najtańsze a i tak sie zastanawiamy czy było warto.
Duże markety mają po 1.70 za kg ziemniaków, a od rolnika kupuja po 30 gr czasami, czasami nto nawet jeszcze wiecej to na niektore rzeczy taką marżę mają że hej do tego duży obrót bo ludzie teraz tylko do marketów chodzą...
I wszystko leży, zaprasza cię do kupna w tym świecie konsumpcjonizmu, półki wypchane piętrzą się i otaczają na wejściu, rozpylają zapachy żebyś kupował i korzystają z naiwności ludzi, że za mocno tego nie pilnują itp. bo wiedzą że hehe tak nie wolno i np. rolnicy których dyma ten sklep sie nie zbuntuja i tak.

A jak mozesz sobie brać co chcesz to czujesz taką lekkość, nie ograniczony w ogóle tymi pieniędzmi możesz korzystać z pomysłowości i dóbr tego świata, a nie tylko patrzyć.. Takto fajnie, że możesz sobie coś porządnego kupić albo nawet jakieś ciuchy które nie wiesz czy kupic czy bedziesz chodzić, ale ci sie przydały jednak, teraz to moje glowne ubrania ale normalnie pewnie bym ich nie kupil jakby sie nie dalo w nich wyjsc ze sklepu przebrany w nie XD

R: 0 / I: 0 / P: 4

Jak widzicie swoją przyszłość?
Ja to widzę tak, że od czasu robię oprogramowanie z domu, jako freelancer, do tego gram na giełdzie. Mieszkam sam/z gnijącym, jest comfy, o nic się nie martwię. Osiągnąłem spokój umysłu, mam wyjebane i jest mi dane.

R: 1 / I: 0 / P: 4

Gucio i pieczara zakochana para

R: 1 / I: 1 / P: 4

>Anon jest smutny
Każdy wyjebane
>Karina jest smutna
10k komentarzy (więcej niż na Ceneo)

R: 1 / I: 1 / P: 4

>zaczynają się święta
>zaczyna sie nowa liga w path of exile
>mial byc ogloszony diablo 4, a zapowiadaja diablo immortal na komorki
>wszyscy sa oburzeni wiec w nowej lidze poe na launchu jest rekordowa ilosc graczy
>tryb hardcore robi z poe najlepsza gierke na swiecie, w zadnej nie ma tak ze jak padniesz to tak jakby tracisz postac i musisz grac od nowa
>zaczynasz expic, dobrze ci poszlo, fajny drop wymysliles fajnego builda
>overlevel mocno zeby przypadkiem nie pasc
>padnij na 50-tym lvlu do crasha, drugi raz zgin na bossie ktorego robiles 10-razy z polowa mniej hp i dpsu w glupi sposob, znudzony expisz trzeci i ostatni raz, przez to ze zarashowales wszystko to jestes strasznym gowniakiem i padnij na bossie ktorego robiles 100 razy i poprzednie dwa razy sciagales 5 sekund
>cala kasa wydana na gear dla 3 nowych postaci
>koniec z super legendarna liga poe w ktorej byly fajne rzeczy z poprzednich sezonów i duza ilosc graczy, depresja mocno, czekal cie magiczny swiat i wszystko zapowiadalo sie swietnie, a teraz na swieta nie bedziesz mial co robic i depresja mocno
>zacznij sobie ogladac znowu serial dokumentalny o kosmosie
>w KSP wychodzi nowy patch...
>nastepne tydzien siedzisz do 3-ciej w nocy i wysylasz rakiety w kosmos
>4 w nocy, 24-tego grudnia
>na księżycu ląduje heavy tonnage rakieta, wysuwają się z niej elementy do bazy, które potem astronauta inżynier Bramin Kerman montuje
>Ten dzień to już wigilia, która zaczęła się od spektakularnego zwycięstwa lorefińskiej technologii
>robisz super baze na ksiezycu ktora bedziesz jeszcze rozbudowywał, kopał tam surowce, przebiał je na paliwo, wysylal na księżycową orbitę i tankował znajdujące się tam rakiety do pełna, żeby mogły osiągnąć najdalsze elementy układu słonecznego i zabierać duże cargo
>czeka cie jeszcze dużo epickich misji, to dopiero podstawy do eksploracji kosmosu
>czeka cie jeszcze realism overhaul mod i realistic solar system gdzie takie duże rakiety używane są do lotów na orbite, bo w KSP ziemia i ksiezyc, wszystko jest 10x mniejsze żeby było łatwiej
>nie wyobrazaj sobie juz grania w gierki związane z kosmosem które nie działają wg. praw newtona i keplera, w której nie ma uwzględnionej kinematyki i delty V rakiety..
>przypomnialo ci sie, ze jak byles mały to zawsze chciałeś zbudować swoją własną rakietę
>jutro jedziesz do ogrodniczego po saletrę potasową do zmieszania z cukrem i będziesz sklejał amateur rocket

R: 28 / I: 8 / P: 5

>odpalasz sobie wrealu24 żeby zobaczyć co tam u prawicowych schizofreników
>naciągacz pseudospekulant z fraktal trader nw3 chwali się jak to nie zarabiał na dow jones dlatego musi organizować szkolenia za 200 zł
>w serii dumnie nazwanej PRZECHYTRZYĆ BANKSTERÓW bo nie wiem czy wiecie, ale bankowcy knują różne spiski żeby zabrać wam wasze 500 euro na rękę - analogicznie do lekarzy którzy wam rteć wstrzykują żebyście autyzm mieli łysy propsuje pseudotrejdera bo pewnie zapłacił 500 zł i teraz spekulacja już jest dobra i w ogóle leczy raka
>w kolejnym odcinku Karoń pierdoli, że globalne ocieplenie nie istnieje i to wszystko kłamstwo jebanej masonerii żeby okradać polakówkurwaaaa xdDddD
>i coś o imperium lechickim xDDDDDddd
>zdroworozsądkowe komentarze są natychmiast minusowane i TOTALNIE ORANE argumentem "Ty po prostu nie rozumiesz o czym muwi pan Karoń...."


Ja się tego nie spodziewałem. Ja to kurwa wiedziałem.

R: 0 / I: 0 / P: 5

Redpill na dzisiaj


Kobiety wolą dupków... Mógłbym mówić o tym, że mają emocjonalne zajęcie w stylu "Dlaczego on mnie nie chce, w czym jestem gorsza od innych ??". Często słysze historie miłosne od dziewczyn, że jakiś chłopak był dla wszystkich innych dziewczyn miły itp., a dla niej chujowy. Wiadomo jakie psychologiczne procesy za tym stoją, ale zagłębmy się w geny i instynkt. Skoro np. jakiś chłopak traktuje daną, dość ładną dziewczyne jak genetyczny odpad, to jej cipa zaczyna myśleć, że jest on jakimś genetycznym bogiem. Od razu załącza się miłość, czyli dodatkowy system motywacyjny żeby starać się o daną osobę i próbować przekupić ją wizją wyjątkowej więzi (nikt cie nie bedzie kochal tak jak ja). I jeśli uda zdobyć się danego osobnika, to są dwie opcje: Gdy np. on przekonuje się do danej dziewczyny, bo taka fajna kochajaca loszka hehe, to od razu miłość kończy się, to koniec. Skoro udało się jej zdobyć danego chłopaka, tzn. że stoją na równym poziomie, a jeśli on zaczyna się starać, być dobry, miły, tzn., że okazało się, że to ona stoi na wyższym poziomie. To jest instant turn-off. Koniec, nie ma mowy żeby cipa dziewczyny pozwoliła na reprodukcję z gorszymi genami od niej. Instynkt każdego prowadzi do ulepszenia swojej lini, zostanie z takim chłopakiem byłoby przeciwieństwem progresywności. Druga opcja: On pozostaje dla niej zły, są w związku bo tak się napatoczyła, ale nadal traktuje ją jak szmate. Wtedy miłość trwa w najlepsze, kobieta próbuje zdobyć go, wygrać tę batalie. Jeśli jednak trwa to zbyt długo, to instynkt sugeruje, że jest to związek zbyt niestabilny żeby zapewnić sobie przyszłość. Przeciętna dziewczyna ma historię kilku "toksycznych związków z której udało się jej wyjść", aż staje się starsza i instynkt decyduje jednak o tym, że stabilność jest ważniejsza i w wybieraniu swojego partnera przewagę ma wizja bezpiecznej przyszłości. Jednak, na zawsze będzie pamiętać te emocje, niepewność itp. towarzyszące tamtym uczuciom, więc w jej życiu będzie ujawniać się maskowana w środku nienawiść do swojego losu... kłótnie i "małżeńskie problemy" są tego wynikiem.

R: 1 / I: 0 / P: 5

W tym temacie postujemy filmiki które otworzyły wam oczy
Ja zacznę https://youtube.com/watch?v=e2grtSuRkjQ [Embed]

R: 2 / I: 2 / P: 5

ALE DUPA

R: 0 / I: 0 / P: 5

>obejrzyj fragment dokumentu o gułagach w korei połnocnej
strachnij, że nas też to moze czekać
czwartek wieczór humor popsuty

R: 11 / I: 1 / P: 5

>kup spironolakton na oszukujemy24.pl
>100 mg finospir
>przyszła paczka
>otwierasz
>są opakowania dwa finospiru
>hmmmm, jakoś dziwnie miętowo pachnie
>sprawdzasz wieczorem kod na tabletce
>okazało się, że to 1mg alpry

ja pierdole, jebać ćpunów. ja chcę się tylko legalnie wykastrować chemicznie

tfu

R: 1 / I: 0 / P: 5

Nagrałem kawałek takiej piosenki:


https://instaud.io/306x

Podoba wam się????

R: 1 / I: 1 / P: 5

Ciekawe czy Irek wyruchał xD

R: 0 / I: 0 / P: 5

Po paru miesiacach posłuchałem sobie mojej piosenki trochę już nie pamiętając jak ona dokładnie brzmiała i jaki miała rytm, tak na świeżo i nawet mi się spodobała xd

tak dla przypomnienia to tak brzmiała:
https://instaud.io/2rQV
Chyba ja będe musiał iść do studia bo nikt nie umie zaśpiewać tak jak ja, a jak powiedzialem ze jak ktoś nie umie zaśpiewać coveru to niech wymysli swój tekst i też słabo.


Wydaje mi się jakoś, że jakby ktoś umiał śpiewać tak jak Bowie w "Ashes to Ashes" to by się nadawał, takim wysokim i atakującym, nie przeciągłym głosem jak w tej początkowej lini "Do you remember... " ashes to ashes

Bowie jak śpiewał live, to musiał też trochę takim wymuszonym i nienaturalnym wysokim głosem śpiewać

https://youtube.com/watch?v=lNqo0kIR-TU [Embed]

a loszki które mają ładne głosy i są przyzwyczajone do normalnego barwnego śpiewania do np. jakiejś akustycznej gitary nie łącza się jakby z rytmiką piosenki albo wychodzi to trochę śmiesznie

R: 2 / I: 1 / P: 5

Kocur na gwiazdke odeśle mi gitare, tak będzie...........................

R: 2 / I: 0 / P: 6

Loszka która sama sobie robi MDMA to już chyba wyższy poziom wtajemniczenia

R: 0 / I: 0 / P: 6

Chcielibyście mieć laskę, która sama sobie robi MDMA??
Zainteresowania typu : Nuagas-Closer

R: 0 / I: 0 / P: 6

Każdy to zna każdy to zna...
Stan późno-jesiennego
zamulenia ....
Każdy to zna ....

R: 0 / I: 0 / P: 6

U came to the wrong neighborhud madafaka

R: 0 / I: 0 / P: 6

Tak w życiu bywa czasem....

R: 1 / I: 0 / P: 6

Ale czadess

R: 0 / I: 0 / P: 6

Ale czad

R: 3 / I: 1 / P: 6

Как же хочется в Польшу...

R: 0 / I: 0 / P: 6

R: 1 / I: 0 / P: 6

ZDYCHA ZDYCHA

R: 1 / I: 0 / P: 7

https://youtube.com/watch?v=6-v1b9waHWY [Embed]
ja po prostu chciec iść w tył do 1999

R: 10 / I: 5 / P: 7

Sorka że tak trochę spamie....
Ale pragnę dodać :
Wtedy w marcu jak miała się zacząć romantyczna rewolucja, to jednak wtedy okazało się że nie i dopiero teraz się zaczyna
Tzn. że taki fajny smutny zjebany chłopak taki ten no, w końcu poznał fajną dziewczynę z dużą pupą taką też no ten ale trochę bardziej normalną.....
Do tej pory było to tylko mitem i nierealnym marzeniem
Zaczyna się czas, że w końcu jakaś ładna dziewczyna polubiła i docenila że ktoś o niej myśli dużo i chce ją przytulać ...
Konsekwencje tego są nie do przewidzenia
Zainspiruje to falę wielkich zmian w całej Polsce, ludzie otworzą swoje serca na siebie. Objawi się to nawet w polityce.

Napewno, dzięki morficznym połączeniom ludzie poczują, że coś się zmieniło, że kobiety to już nie takie c00rvy i można je naprawdę kochać a nie tylko ruchać, a one się z tego cieszą

Jest to wielki krok dla mnie i tak samo duży krok dla całej ludzkości

R: 17 / I: 5 / P: 7

Ehhhh Anoni....
W ten piatek mialem jechać do Poznani i wiecie co sie stało
Niedanwo myslalem ze mam zapalenie drog moczowych, bo mialem rok temu wzialem antybiotyk i mi przeszło (bakterie post-stulejkowe...)
I teraz zaczałem brać i cos mi nie przechodzi....
I boli mnie jedno jądro, byłem na USG u Urologa i powiedzial hehe nic panu nie jest to tak czasami boli i odeslal mnie za pol roku na wizyte kontrlna
A mnie noga z tylu boli, w sumie obok tego jądra, jak wale konia to takie obolale tam wszystko mam, czuje w sumie jakby to jadro takie pomniejszone bylo, ale niewiem czy mnie boli tam czy obok gdzies w kroczu itp.

I super, cale szczescie ze wyjazd odwolany bo mam scinanei kapusty na polu

Czekalem dwa lata na taka wycieczke, gdzie spotykam sie z dwiema 10/10 dziewczynami i spie u jednej z nich
I niewiem, na necie w zwiazku z bolem pachwin jest mnostwo jakis powaznych rzeczy T.T
Akurat musialo mi sie teraz stac takie cos przed takim wyjazdem.
Jedna dziewczyna to dziewica to pół biedy, ale ta u ktorej bede spac to nie dziewica...........
Ehhhh zycie jest super, czuje sie teraz jak pizda i cuck i mam obolalego siusiaka


Do tego moj lokalny diler nie odbiera..........>
Zawsze przychodzi taki moment, gdzie kontakt sie zrywa...............................................

R: 0 / I: 0 / P: 7

Daddy dobry na wszystko

R: 0 / I: 0 / P: 7

Stan cywilny: prawiczek

R: 1 / I: 0 / P: 7

Opowiem wam pewną historię, która wydarzyła się we Wrześniu tego roku gdy byłem w Łodzi... (bla bla bla bla)

Wróciłem z pracy i pojechałem szybciutko do takiej dziewczyny (licealistki ) z Tindera
Tzn. trochę mi to zajęło, bo musiałem się wykąpać, zrobić sobie maseczkę z ziarenek siemia(nie z semena jkbc), nałożyć odżywkę na włosy, potem to wszystko spłukać i nałożyć make-up w okolicach zaczerwienionego nosa (to dziwne, ze jeszcze nikt nie zorientował się, że noszę make-up), ułożyć idealnie włosy...... Chciałem dobrze wyglądać....

Dziewczyna ta była chora i poszedłem do jej domu bo tak sobie mogła wychodzić na dwór, a jej mamy nie było do wieczora. Robiła się szarówka, zasłoniła rolety, leżeliśmy w domu w którym było mnóstwo pierdólek, 20 poduszek na kanapie itp. było dość przytulnie na kanapie. Pogłaskałem jej fajnego puszystego pieska, poznałem jej młodszą siostrę (jednak za młodą na to, żeby chociaż spojrzeć na jej tyłek). Puszczamy jakąś muzyczkę dla młodzieży i dzwoni jej mama. Rozmowa wygląda tak:
- Nie, nie przyszedł... NO nie, nie ma go cos tam cos tam, zakupy no nieee nie będzie go dziś.
Zaciekawiony zacząłem się pytać kto miał dziś przyjść. Zawstydziła się, myślałem że miała spotkać się z jakimś kolegą, ale wiedziała że jestem zazdrosną osobą i nie chciała się przyznać. Nagle usłyszałem:
- No bo wiesz... Ja mam chłopaka....

Zaniemówiłem. Nie wiedziała co powiedzieć, więc powiedziała tylko coś w stylu:
- O hehe ale zaduma teraz
Powiedziałem coś tylko cichym głosem:
- To dlaczego się ze mną spotkałaś jak masz chłopaka.
Nooo bo bardzo cię chciałam poznać i wgle yyy....
Szybko potem postanowiłem stamtąd uciec. Wstałem i powiedziałem: to cześć i wyszedłem.
Trzeba zaznaczyć, że udało mi się bardzo zgrabnie założyć buty, właściwie udało mi się wyjść jak była jeszcze w takim szoku, w ogóle się tego nie spodziewała... Nie było właśnie tak, że - To cześć, chłodne wyjście, ale 5 minut skulony wiąże buty xD
Z góry uslyszałem tylko: Miło było cię poznać.
Odpowiedziałem na to tylko:
- Miło było....

Potem wysłałem jej SMSA żeby zeszła na dół klatki i przyniosła mi czapke, bo musiałem się wrócić.. Bardzo lubiłem tą czapkę więc nie mogła przepaść.
Zobaczyłem się w odbiciu. Miałem taką bardzo groźną, rozgoryczoną, smutną minę jakbym chciał ją zabić. Łusia mówiła, że jak jestem smutny to wyglądam jakbym o czymś myślał i nie wyglądam wtedy na idiotę/debila, więc nie wyglądałem jak idiota/debil.
Ogólnie wtedy bardzo ładnie wyglądałem, poszedłem od razu do łazienki żeby zdjąć czapkę i moja fryzura to była czysta sztuka, czapka to najlepszy układacz włosów.

Ogólnie to wcześniej dostałem mandat za parkowanie na zieleni i musialem stawić się do straży miejskiej, więc nie poszedłem do pracy na następny dzień.
Pogadaliśmy jeszcze na necie i wyszło, że spotkam się z nią jeszcze raz żeby mieć jeden szczęśliwy dzień, bo ona mnie bardzo rozumie itp. i wgle to przypominam jej pierwszego chłopaka za którym jakoś trochę zaczęła tesknić i takie tam....
W ogóle jej chłopak to taki prawiczek mocny, w stylu: odburkiwanie że nie pójdzie na żadną impreze jak zaczęła mieć imprezowe koleżanki, sama go zaczęła zaczepiać, a nie chciał jej nawet dotknąć w stylu : seks jest dla podludzi. Ostatni dzień, kiedy chciała go zostawić, ale przyjechał do niej i spędzili razem noc... Poszedł od razu spać. Po 2 latach chodzenia nawet jej nie wyruchał, a za 2 tygodnie jakiś imprezowy sebek już trzepał jej cipkę xD Najśmiesniejsze było to, że obydwoje mieli na imie Filip i był Filip 1 i FIlip 2.

Wracając do tematu, to oglądaliśmy film i powiedziałem że mi nie wygodnie i zmieniliśmy pozę na leżącą, wtedy gdy układała poduszki i wyjęła kocyk, to ułożyła je blisko siebie i kładąc się było już wiadomo, że wpadniemy sobie w ramiona. Leżeliśmy sobie tak wtuleni, trochę ją miziałem... Zadzwoniła mama, wtedy tak dla żartu gdy z nią rozmawiała, włożyłem jej ręce pod stanik zacząłem jej ściskać cycki.
Niestety okazało się, że jej siostra jednak przyjdzie do domu i musieliśmy się potem wynieść do pokoju.

R: 0 / I: 0 / P: 7

Byłem dzisiaj na basenie... Przechodząc obok sauny, zauważyłem że na najwyższej ławce siedzi w pozycji medytującej z zamkniętymi oczami pewien facio w okolicach 40-stki z nwo 0.5 (czyli z dobrą linia włosów)

Jak przechodziłem tam potem za 15 minut to ciągle tam siedział. Gdy wszedłem do niej, a zaraz po mnie kilka innych ludzi, to wyrwało go z medytacji i zaczął się rozglądać, a potem zmienił pozę.

Nie odpowiadał nikomu na dzień dobry...

Leżałem tuż pod nim i spoglądał na mnie od czasu do czasu... Widać było, że stałem się jego obiektem zainteresowania.
Może myślał, że pasowałbym na jego IRCA o modelkach i narkotykach kanał 4 back in 2004
Gdy poprosił kogoś o odświeżenie klepsydry, to powiedział to takim inteligenckim, arystokratycznym tonem.


To był temat z cyklu Realiti za 20 lat.


A wracając do basenu, to jest to jedna z rzeczy która wyrywa mnie z zahukania i od razu jakoś tak wyraźniej i przejrzyściej widzę, a nie cały świat taki zahukany
Popływam sobie, zmęcze się, popatrzę na ładne dziewczyny, ale głównie to właśnie jak idę na saune i potem kąpie się w zimnej wodzie to taki szok sprawia, że potem od razu się lepiej czuje

R: 1 / I: 1 / P: 7

Ideał kobiety kiedyś...

R: 3 / I: 2 / P: 7

Słyszycie czasem prąd ? Ja przechodziłem kiedyś przez korytarz i usłyszałem z pokoju piszczenie . Wszedłem do niego i odkryłem, że pochodzi z elektronicznej nani (moja siostra ma córkę ). Potwierdziłem to przez wyłączenie nani z prądu a potem jej włączenie jeszcze raz. Zawołałem mamę i nic nie słyszała. To zależy od nastroju, jak jestem zaspany i wyjdę czasem w nocy na korytarz to cały dom huczy , szczególnie lodówka , kiedyś nawet od laptopa coś słyszałem i po przyłożeniu ucha do niego jeszcze mocniej, więc napewno z laptopa.

Opowiem wam też inną dziwna historię z przed paru dni.
Pamiętam, że bolała mnie trochę glowa i zmindfuckowało mnie to jakim telefonowym slave się stałem, więc czytałem sobie książkę, odłożyłem telefon dalej na parapet i postanowiłem w ogóle tego wieczoru w niego zaglądać. Nagle słyszę CYK zrobiło się zdjęcie , widzę że się zaświecił i jest ten ekranik robienia zdjęcia . Sięgnąłem po niego i miałem komuś napisać, że ktoś mnie podgląda i chciał zrobić zdjęcie żeby zobaczyć co robię ( nie było to przemyślane , po prostu miałem mindfucka), kiedy nagle coś zawaliło w sufit parę razy szybkim - PUK PUK PUK PUK. Nad sobą mam strych . W ogóle niewiem czy się wtedy przypadkiem nie modliłem i potem się zastanawiałem, że to miało mnie oderwać czy coś . Może nie, nie pamiętam . Nie przestraszyłem się na początku , bo wiedziałem że coś się mogło załączyć , ale po tym pukaniu to tak xd Potem włączyłem szybko lampkę i spałem z włączoną lampką bo bez tego był taki klimat słyszenia każdego odgłosu w domu i zastanawiania się czy coś nie stuka podejrzanie (bo u mnie dużo rzeczy stuka, stare centralne ogrzewanie , piec na ekogroszek, w niektórych pokojach staraww grzejniki , czasami nawet jakiś większy kawałek węgla podejdzie i słychć takie pyk). To mi mama tłumaczyła, no ale to Puk puk puk było ewidentnie jakby ktoś zapukał.

R: 6 / I: 3 / P: 7

czas rozruszać tego czana
dawać fajne webmy
klasyki też moga być

R: 1 / I: 1 / P: 8

Śniło mi się, że moja ex to ultra thicc dziewczyna z brazylijska urodą w stylu pic rel
Robiła mi loda, ale żeby się wkurzyła i była zazdrosna, to przyprowadziłem jakaś egzotyczną 12 latkę która zaczęła mi do tego lizać jajka .
Takie combo było za mocne i skończyło się eksplozją w gacie.
Fajne jest niewalenie konia .
Jak chce ci się ruchać i nie wchodzisz gdzieś żeby sobie chociaż popodwalać bez spustu, to od razu myślisz o jakiejś dziewczynie którą znasz i z którą chciałbyś się teraz widzieć ... niczym napalona nastolatka czekającą az jej daddy wróci z pracy .
No FAP - dodaje do romantyc znego nastroju.
Chociaż np. Wyszukiwanie ładnych dziewczyn na camsaitach, analizowanie która ma najładniejsza szczenkę i która jest najbardziej thicc też jest ro ma ntyczne, bo potem jak zacznie z tobą taka rozmawiać na tinderze, to czujesz dobrze, ze zadajesz się z dziewczynami z obrazków do których większości tylko może powalić konia.

R: 3 / I: 4 / P: 8

Kurde, w ogóle to patrzyłem sobie takie gówno auta za pare tysięcy i pamietam ze podobały mi się kiedyś Renault Megane Coupe z 2000 roku jak pic rel

R: 4 / I: 1 / P: 8

https://youtube.com/watch?v=OoJxYprYtm0 [Embed]
/4/ za 20 lat

R: 0 / I: 0 / P: 8

>Bądź umowiony
>Budzi cię tysiąc smsów
Ciekawe czy pani diler też ćpa tramca

R: 10 / I: 0 / P: 8

Cześć. Jestem tu nowy

R: 1 / I: 1 / P: 8

ALE BRYKI BRUM BRUm

R: 4 / I: 0 / P: 8

Natalka w wersji female model 181 cm

R: 0 / I: 0 / P: 8

Sorka za zniszczenie tego forum.....

R: 1 / I: 0 / P: 8

tzała zerowa w moich żabach jak za starych dobrych czasuw i to jest czan o to hodzi

R: 7 / I: 2 / P: 8

To uczucie gdy jestem w top wyborach na tinderze xD Wyobraźcie sobie mój zjebany profil wśród jakiś czadzików

R: 4 / I: 0 / P: 9

yung kocur

R: 1 / I: 0 / P: 9

https://youtube.com/watch?v=k3nYS8-QzJQ [Embed]

no i to jest muzykaaaa
____d-_-b_____

R: 0 / I: 0 / P: 9

dziendoby czesc i czolem jestem wesoły romek mam na przedmiesciu domek w domku prad i gaz wiec zaspiewam jeszcze raz

R: 0 / I: 0 / P: 9

co tam kurwa czteryczanki pierdolone

R: 0 / I: 0 / P: 9

ziajtowałem

R: 0 / I: 0 / P: 9

TO JEST RAJD WEDLUG RADZIA (NIE REALITIEGO)WSZYSCY KURWA ŁAPY ŁAPY ŁAPY ŁAPY W GURE W GURE W GURE W GURE

R: 0 / I: 0 / P: 9

hmm co by tu dzisiaj zrobic a juz wiem rozpierdole tego cztery czqanka jebanego w dupe zasranego przysiengam a admina tej strony dam do burdelu razem z wszystkimi uzytnikami synam curkami i matkami dziwkami

R: 0 / I: 0 / P: 9

mam dwie lewe ręce więc konia wale prawą

R: 0 / I: 0 / P: 9

Odblokowano osiągnięcie: [b]OBRZĘD ŻABY[/b]

R: 0 / I: 0 / P: 9

a kto nie wypije temu dupa w kije

R: 0 / I: 0 / P: 10

fuck świat

R: 1 / I: 0 / P: 10

Ehhhhh boli mnie ostatnia ósemka, ostatni rycerz wśród ciemności , światło mego życia ... Nie boli jakoś super normalnie, prawie wcale, ale tak mocno promienieje że aż głowa mnie boli i nie mogę otworzyć buzi mocniej, jak przełykam to czuję jakby mnie gardło bolało, nie mam przez to apetytu i jestem przyjebany... Jakimś cudem mnie nie bolała w takim half-rotten stanie przez lata, ale w końcu przez to eksplodowała tak jak teraz
W końcu to się stało ....
Chociaż w jednej części twarzy wciąż miałem normalną umięśniona twarz ....
Co teraz, akurat to się stało przed wielkim spotkaniem z Kariną...
Chciałbym mieć dużo pieniędzy żeby zrobić sobie implanty szczęki i policzków, wszystkie problemy z głowy ...
Mam nadzieję, że to część Boskiego Planu żeby umocnić swój charakter i doprowadzić do Finalnego Szczęścia ( jeszcze w tym życiu )
To jest moja jedyna nadzieja, że czuwa nade mną Jezus Chrystus. Codziennie modlę się za 5 osób, takich konkretnych. Czasami np. za jakąś dziewczynę, bo jako jedyna z nielicznych napisała mi coś dobrego i to moje podziękowanie za to. A czasami za jakąś losowa osobę, np. ktoś kto teraz musi ciężko pracować codziennie i jest nieszczęśliwy, niech odnajdzie spokój i szczęście w życiu, albo kto jest głodny i żebrze, niech ktos da mu bułkę i się disiaj naje albo niech Bóg pomoże mu podnieść się na nogi w życiu.
Świat wygląda jak wygląda, inaczej nie byłby światem, nie można winić Boga za okrucieństwo ... Być może musimy przeżyć nasze życie w takim świecie, żeby móc potem docenić niebo. W końcu każdego czeka starość, nieważne jakie miałby życie, łatwe czy nie ....
Ogólnie jednak moim wielkim marzeniem to jest być szczęśliwym tutaj , na ziemii i oddałem swój los w ręce Boga by mógł poprowadzić mnie ku zwycięstwu.. Inaczej nie mam szans osiągnąć tego samemu.
Jak narazie to np. cudem uniknąłem wypadku, więc najwidoczniej miałem żyć...
Mam nadzieję, że kiedyś wszystko będzie dobrze

R: 1 / I: 0 / P: 10

Właśnie doznałem olśnienia.
Niemożliwe dla anona dogadać się z hehe "porządna dziewczyna" nie-kurwą.
Jedyna dziewczyna dla anona to Karyna ktora wrzuca zdjęcia w majtkach na IG albo cycki na Karachan.

Po prostu jak jest się ładna dziewczyną, to wyrazem dobrego serca jest podzielić się tym z chłopakami, a nie samolubnie trzymać tylko dla siebie. Tylu chłopaków jest smutnych i szuka sobie dziewczyny, że skoro ona jest dziewczyna to fajnie że może dać komuś zaruchać.
To jest serce prawdziwej romantyczki .
Dziewczyny które tak nie robia są ekstremalnie samolubne.

R: 4 / I: 0 / P: 10

/4/ ostatnimi dniami w sumie to latami

R: 1 / I: 0 / P: 10

Jakie macie metody looksmaxingowe np. na spotkanie z fajna dziewczyną?? (uwaga długie bo wziąłem dzisiaj tramca i mi dobrze wszedł xdddd)

Ja to tak:
1. Smaruje buzie kremem, dość tłustym, nie jakieś gówienka. Mam wtedy uczucie, że odbijam światło i mam taki glow i fajnie jest wtedy tak się świecić ahh.. a nie jakiś suchy seba
Ale głównie dlatego, bo mam w okolicy nosa dość spore zaczerwienienia i mogę rozsmarować na tym miejscu make-up, korektor bb czy jak tam zwał i nie widać tego, bo takto taka wyróżniająca się plama widnieje a jeśli mam całą buzię normalnie nakremowaną to nie widać.

2. Jak mam umyte włosy, to sobie zaczesuje do tyłu, nakładam CHAOS PASTA(jeszcze od Mode w prezencie na mikołajki w 2014...), trochę susze itp. też nie za dużo nakładam
Zawsze jak chce sobie jakoś zaczesać i ułożyć tymi normalnymi to wychodzi guwno jakbym miał jakieś przetłuszczone włosy i chujowo to wygląda, te wszystkie syosy itp. te "twardsze", a ta pasta jest w tubce do wyciskania i bardziej przypomina np. krem i nie skleja ci tak wlosow, a więc przejezdzam nią po włosach i wtedy zaczyna się trik
Zakładam dżokejkę, odpowiednią układam pod nią włosy żeby je dociskała. W trakcie np. podróży do dziewczyny mam ją cały czas na sobie, a wloski schną do końca.
Wtedy, przed spotkaniem zdejmuje czapkę przed lusterkiem zeby poprawic ewentualne błędy i jest to czysta POEZJA, artystyczne piękno. Układa się fryzura nie z tego świata, ani jakoś nie gównianie przetłuszczona od tych żelów, ani nie sucha, lekko losowa i chaotyczna, ale nie za mocno. Nie wyobrażam sobie inaczej układać włosów. Jak jednak mam gówno włosy to chodzę po prostu w dżokejce i fajnie sobie z pod niej wystają, można niektóre kosmki schować a nie które wyciągnąć na czoło.

3. Koszulka na ramiączka noszona pod koszulką.

Normalnie wciągam sobie w spodnie ją, a na to t-shirt albo polówka. Od razu sie człowiek czuje taki bardziej bulky i postawny, a nie że widać że masz cycki. To taki zajebisty pomysł, że nie ma lepszego zajebistszego pomysłu .. a jak np. mam sie rozebrać, to sciagam tylko wierzchnia koszulke po ciemku to tam chuj , ale lepsze to, niz ryzykowanie pokazania sie przy jakiejs dziewczynie jak chujowo wygladasz bez koszulki XD a zostanie w koszulce na ramiączka jeszcze przejdzie jako taki rozebrany już

R: 2 / I: 1 / P: 10

>nigdy już takich filmików nie będzie
ehh

R: 0 / I: 0 / P: 10

Właśnie doznałem olśnienia.
Niemożliwe dla anona dogadać się z hehe "porządna dziewczyna" nie-kurwą.
Jedyna dziewczyna dla anona to Karyna ktora wrzuca zdjęcia w majtkach na IG albo cycki na Karachan.

Po prostu jak jest się ładna dziewczyną, to wyrazem dobrego serca jest podzielić się tym z chłopakami, a nie samolubnie trzymać tylko dla siebie. Tylu chłopaków jest smutnych i szuka sobie dziewczyny, że skoro ona jest dziewczyna to fajnie że może dać komuś zaruchać.
To jest serce prawdziwej romantyczki .
Dziewczyny które tak nie robia są ekstremalnie samolubne.

R: 3 / I: 1 / P: 10

Im mniej zahukany jestem tym bardziej widzę jak bardzo tbw mam na ludzi i jaką jednostką bez uczuć w sensie kalkulującym zyski i straty człowiekiem typu ireczek się staję. Zawsze taki byłem tylko będąc przestraszonym i zestresowanym to schodziło na dalszy plan. Aż czuję się z tym źle, ale to i tak lepsze niż bycie zahukańcem xD

R: 0 / I: 0 / P: 10

Co ta karina XDD

https://instaud.io/2NtO

Ta już trochę lepiej....

https://instaud.io/2NtQ


casting taki........

R: 0 / I: 0 / P: 10

https://youtube.com/watch?v=uy63_w8gDGQ [Embed]
ale odkurzacz

R: 0 / I: 0 / P: 11

co to jakieś zgapy

R: 0 / I: 0 / P: 11

OLDSQL models
Kości a nie jakieś tam tyłki

R: 0 / I: 0 / P: 11

Psychiatra powiedział, ze prawdopodobnie jestem ChADem.

R: 7 / I: 1 / P: 11

https://youtube.com/watch?v=TpKa9qchmeM [Embed]

Szanuje Korwina za to że im jest starszy tym lepiej się go słucha i zachowuje trzeźwość umysłu.

Michałkiewicz teraz to taki dziadzio który ma wyuoczone referaty, każde pytanie zamienia i tak w swoje przygotowane bajeczki .. o ile może mówić przez 3h to jeszcze się wszystko łączy w całość, ale jak jest w programie polegającym na normalnej konwersacji to stara się te swoje historyjki jakoś powiązać z tematem i streścić je na szybko i wychodzi kogiel mogiel

R: 0 / I: 0 / P: 11

>>18658

nie działa mi odpisywanie itt ale chciałem tylko napisać że na /4/ wszyscy mają dorosłość tragiczną
taki los prawiczków

R: 0 / I: 0 / P: 11

Rycynowy czepek ;3

R: 8 / I: 2 / P: 11

Ehhh bardzo mi smutno
Wierzycie że np. aluminium w szczepionkach i dookoła nas albo nawet toksyny którymi pokryte są jakiekolwiek przedmioty domowe typu sklejkowe drzwiczki od szafki szkodzą człowiekowi ?
Człowiek jest współcześnie tak osłabiany, że wydaje się jakby ani żył ani był martwy tylko dogorywał i się męczył.
Skoro obecnie myśli się o tak zaawansowanych rzeczach jak np. komputer kwantowy to gdy wokół ludzi z mnóstwem pieniędzy zakręci się nienawidzący człowieka, dedykujący swą egzystencję by psuć szyki ludzkości szatan , to w obecnej erze technologii przeciętny albo nawet nieprzeciętny człowiek nawet nie wie jakim procesom jest poddawany.

Zmieniła się taka "lokalność" świata, nawet jeśli rozumiemy więcej niż kiedyś to i tak jesteśmy zasypywani rzeczami, które nijak da się udowodnić albo mieć na nie wpływ.
Niestety tego nie da się już porównać.
Nie cofniemy się w czasie i nie zobaczymy, czy gdzieś tam na wsi istniało tylko cierpienie, walka o przetrwanie, głód, bycie wykorzystywanym przez bogatego pana feudalnego czy może istniało tam więcej szczęścia i spokoju niż tutaj.

Jedyną nadzieją jest Bóg:
"(...)i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. (...)"

No i opio
Opio jest kurwa najlepsze

R: 2 / I: 0 / P: 11

>wierzenie w jakiegoś brudasa na kiju

R: 0 / I: 0 / P: 11

ITT: Robimy listę uzytnikow którzy mają młodą dorosłosc tragiczną i młodą dorosłosc COOL

Ja zaczynam:
Ja - młoda dorosłosc tragiczna

R: 1 / I: 0 / P: 11

R: 4 / I: 5 / P: 12

Wracasz do domu i zastaje cię taki widok. Co robisz ?

R: 2 / I: 1 / P: 12

https://youtube.com/watch?v=XyiobKx4GhQ [Embed]

o i to jest muzyka to ja rozumiem

R: 1 / I: 1 / P: 12

https://youtube.com/watch?v=_imV9He0yMI [Embed]
no to nieźli foliarze

R: 0 / I: 0 / P: 12

https://youtube.com/watch?v=QwDiKdmcCGo [Embed]
o kurwa stary

R: 0 / I: 0 / P: 12

Tutaj WIELKI CZWORAS
Od teraz musicie mnie szanować

R: 5 / I: 0 / P: 12

Ehhh wywalili mnie z super pracy w której mogłem siedzieć połowę roboty na komórce bo nie było żadnych transportów i czekałem aż przyjedzie jakiś tir
Jak miałem 50% baterii to musiałem 2h przed końcem wyłączać bo by mi się zupełnie rozładowała a jeździłem do domu z gpsem
Super praca dla osoby posiadającej rozległe życie internetowe zamiast realnego
Do tego mogłem się nażrec za 4,5 zł obiad z podwójnym daniem i miałem takie luźne przerwy bez spiny , w ogóle możliwość nie przejmowania się obiadami to było zbawienie bo normalnie to zawsze mi mama gotowała więc to był problem....
Masakra
Już nigdy chyba nie znajdę roboty w której będa mi płacić za siedzenie i nic nie robienie

Ogólnie to nikt mnie nie lubił to by były takie 25-35 lat Przemki hehe o meczyk nasi wygrali ale furą u piwko i po paru dniach już był tylko full ignore mod i swojej egzystencji i raz dziennie jakaś konwersacja trzy słowna
Kierownik wymyślił jakis gówno powód że jakiś tam akumulator zmieniłem a miałem sam tego nie dotykać jak nawet się kogos pytałem wcześniej

Miało być super, luksusowe mieszkanie za 750 zł, lekka robota dziewczyny z tindera
A teraz chyba wracam do domu i marcianna mode, mieszkanie w domu i wydawanie 1800 zł miesięcznie na narkotyki

R: 0 / I: 0 / P: 12

https://youtube.com/watch?v=0z1zCjg6d4E [Embed]
Ale sssczerwonopigułkował
It's over boyo

R: 2 / I: 2 / P: 12

>postanawiasz podgnić sobie z jakichś typiar na tinderku po godzinach
>odpalasz vpn
>pomysł wspaniały
>ustawiasz na wiadomo gdzie
>same ładne
>serio, same ładne, to nie jest zniekształcenie przez nostalgie i wspomnienia, nie ma brzydkich lasek, nie ma się z czego śmiać
>tyle ładnych sztuk, że zamiast połechtać sobie ego zaczynasz się czuć jak śmieć
>na dobitkę NAGLE WYSKAKUJE WIADOMO KTO
>wyłączasz czym prędzej vpn
>kasujesz tindera

ps to prawda, wydarzyło się to 10 minut temu
to zbyt wiele

R: 0 / I: 0 / P: 12

R: 1 / I: 0 / P: 12

Its raining men.

R: 1 / I: 0 / P: 13

Śniło mi się że spędzałem z Kocurem sylwestra i graliśmy w jakaś gierkę (chyba w gauntlet Slayer edition)
Musieliśmy na szybko kupić na jego steamie i pobrać na jego laptopie
W międzyczasie robił mi jakiś remiks mojej piosenki , w sensie przerabiał żeby była bardziej cool
Pomiędzy częściami były takie krzykliwe wstawki typu "Lets make some noise !!!" z jutuba z jakimś trapowym beatem i inne tego typu docinki
Ogólnie, to wbił potem Gnijący i mówił "ale super beat" i tańczył w moim salonie
Potem jednak w ogóle zamiast refrenu były tylko te wstawki z beatem i kocur bez mojej wiedzy znalazł jakiś wokalistów którzy w tym nowym refrenie zaśpiewali
Śpiewał tam Harry Potter i jakas dziewczyna
Całość mnie wkurzyła, bo jak na początku podobały mi się te przeróbki to potem było ich już za dużo
Popsułem imprezę bo powiedziałem że mi się nie podoba

R: 1 / I: 0 / P: 13

Daily reminder jak wyglądają słabe kobiety
uniżonego rodzaju worki na sperme

R: 0 / I: 0 / P: 13

Gdy puszczą remix Mansona w klubie a ty zapomniałeś dzisiaj tabletek

R: 1 / I: 0 / P: 13

Jak czegos szukalem na kompie to natchnalem sie
na taki obrazek i po zobaczeniu pewnych dwóch jegomościów i mine tego mniejszego zdecydowalem ze trzeba go poprawic XDDDD

R: 0 / I: 0 / P: 13

ITT: Tribalism

1.
Kiedyś, osobnik jak ja nie miał plemienia i było mu smutno, że nie ma loszki, bo wszystkie loski były dobrze strzeżone przez swoje plemiona, dlatego chodził wzdłuż rzeczek, strumyków itp. i marzył, że spotka nad którymś swoją bratnią duszę, która uciekła ze swojej osady zadziwiona prymitywnością swoich współplemieńców i nie została jeszcze przez nikogo zrejpiona

Tak samo teraz, marzę sobie o takiej bratniej duszy która istnieje poza plemionami i grupkami społecznymi, ale spotykając się z neta z dziewczynami które do takowych należą, jest takie uczucie obcości, jestem osobonikiem spoza plemienia.


2. Zamiast bratniej duszy natrafiłem na starożytną wioskę /4/ i potem do końca życia ówcześni użytkownicy wioski musieli użerać się z lorefinusem romantikusem spermiuszem

3. Jakim cudem moje geny przeżyły tysiące lat w nieprzyjaznym środowisku??

R: 1 / I: 1 / P: 13

Itt: burzliwe teorie

R: 1 / I: 1 / P: 13

Macie z kim rozmawiać ??
Bo ja znowu nie :///

R: 3 / I: 2 / P: 13

Itt piszemy prawde

Suede to jebana grafomania

Mam nadzieje ze brett nauczył się spiewać i ta nowa płyta co ma wyjść bedzie w końcu profesjonalna

R: 3 / I: 2 / P: 13

Ehhhhh
Nie mogłem cię pokochać Natalio...
Jakby jakiś anioł losu pilnował mnie, żeby przypadkiem nie była to historia szczęśliwa z którym nie mogłem wybrać , a próbowałem z całych moich sił...
Jednak moja nie-miłość sprawiła, iż poznałaś jeszcze większa miłość i miałaś normalne życie ...
Tylko mi jakoś tak smutno przez parę ostatnich lat...........
Ciekawe czy już odpokutowałem za niekochanie Natalki myśleniem o niej codziennie przez następne lata

R: 6 / I: 1 / P: 13

>8chan
ja pierd*** zapomniałem że to żyje
https://8ch.net/4/res/20907.html
zgniłem z freda xDDDD coolego... tym razem udało ci się

R: 1 / I: 0 / P: 14

Fajny filmik polecam

/inb4 nie mogę się skupić na czymś przez 16 min

R: 3 / I: 2 / P: 14

Zagadka incelstwa rozwiązana..

A na serio ci z nie murzynskimi nosami (np. nie takimi jak Karina) mają często zjebane przegrody jak ja bo miałem złamany nos w gimnazjum i nie mogę tak po prostu nie mouthbreathoawac, potrzeba im tlenu to muszą

R: 0 / I: 0 / P: 14

test

R: 5 / I: 2 / P: 14

Chcielibyście być takim prawicowym przystojniaczkiem ?
>Wysunięte do przodu kości policzkowe
>Sekretnie dominujący i zaborczy wzrok
>Zabawny , dynamiczny , dobrze się prezentuje
> Codzienny ubiór to garnitur
>Znany , super mądry bo myśli prawicowi
>Nie boi się mówić co myśli
>Ma kontakty wśród wybitnych prawicowych postacie
>Dobrze wygląda łyso więc nie musi się martwić o włosy
>Sugerowanie, że nie taki supreme gentleman role model dla każdego świadomego polaka

R: 0 / I: 0 / P: 14

Nowa pasta

R: 1 / I: 1 / P: 14

Dlaczego jeszcze nie gracie w najlepszą pif paf giereczke????????????/
nawet ELION MOZG w nią nakurwia
https://youtube.com/watch?v=8JoTw_JuE78 [Embed]

R: 2 / I: 2 / P: 14

Ah te zboki

R: 1 / I: 0 / P: 14

>psychodeliki są szkodliwsze niz alkohol fejsy

R: 0 / I: 0 / P: 14

To uczucie kiedy lekko mnie to bawi
https://youtube.com/watch?v=cJ4iw-R5fQk [Embed]
just boomer things

R: 7 / I: 0 / P: 14

Wziąłem sobie aco i pomyslałem, że w sumie dawno nic nie czytałem.
Zastanawiam się czy chce czytać zeznania żołnierzy z okresu drugiej wojny światowej i pogrążać się w tym całym bólu, zmęczeniu i śmierci w swoim pokoju leżąc w wygodnym łóżku.
Mógłbym jeszcze raz przeczytać dobrą bajkę, tzn. Hrabię Monte Christo i ćpać Tramal, marząc o tym że i ja kiedyś znajdę swój skarb na miarę tego, który znalazł pan wspomniany Hrabia.
Drodzy panowie i panie, zachorowałem na pewną chorobę. W wyniku tej jest mi na codzień bardzo smutno. Otóż przejąłem się tragedią świata. Świat stał się szary, brudny i cierpiący. Świat to rzeczywistość ludzi, którzy codziennie przekładają kabelki wiązki numer 917 przez dziurkę i wpinają kondensator od czego bolą ich palce i plecy. Z przerażeniem patrzę w przeszłość i wyobrażam sobie ból, smród i beznadzieję. Karty historii zapisali ci nieliczni, za których wszystko robiła służba. Byli Królowie, którzy walczyli za swoje państwo. O tym czytało się za dziecka i tak widziało się świat. Dlatego dzieciństwo było tak piękne. Widziałem dziecko, które bawiło się w ogrodzie i siedzącego obok starca. Na jego twarzy zagościł uśmiech. Myśl, że oto ktoś żyje w lekkim, utopijnym świecie była czymś bardzo pociesznym.
Kiedyś byłem piękny i silny. Byłem złotym chłopcem. Może nie byłem najlepszym przykładem człowieka, ale nie cierpiałem. I ludzie to czuli. Łagodziłem sytuację, tak jakbym miał jakiś blask. Umysł w pełni przejęty bajką, nawet kiedy smutny, to smutny w sposób natchniony i piękny. To właśnie młodość. Chwała tym, którzy potrafią zachować to jak najdłużej. Dziewczyna, która spotka swojego złotego chłopca jest wniebowzięta. Zabiera ją do swojej ciepłej krainy, kiedy ludzie przepełnieni mrokiem patrzą. Ludzie, którym się "coś" stało. Każdy ma coś co mu się stało. Młodość tego nie rozumie. Na całe szczęście każdy człowiek miał prawo do młodości, potem pojawia się w jego sercu zawiść, gorycz. To ci rodzice "źli" dla swoich dzieci , które przypominają im o przemijaniu . Nikt nie lubi tragedii, dzień po dniu świat jakimś cudem działa, nakręcany niewiadomo czym , zmęczony, nie mający na nic czasu.
Przerażają mnie starsi ludzie dookoła. Każdy z nich był kiedyś młody, taki jak ja
Teraz jest stara babą i dziadem. Każdy z tych ludzi to żyjący filozof. Poznał na swoim własnym przykładzie przemijanie w najwyższej postaci. Przeżył zmianę w postrzeganiu człowieka w pełnej formie. Niewiem jakie myśli może to zrodzić, bo mam 23 lata, ale boje się tego, zastanawiam się czasem czy ci ludzie w głębi duszy nie przeklinają świata.. Czy może zaakceptowali swoją rolę w cyklu natury , stali się czystą fizycznością.. Nie sądzę, bo każdy z nich ma napewno duszę wrzeszczącą i modlącą się o powrót ich młodej tożsamości.
Nie będę pisał nic dalej. Po prostu zachorowałem na coś bardzo dziwnego. Niewiem czy to smutek. To chyba to słynne cierpienie.

R: 7 / I: 2 / P: 15

Jakie ficzery chcielibyście zeby wprowadzono na /4/?
>sondy
>video bloppery znikające
>emotki
>lajkowanie postów

R: 5 / I: 0 / P: 15

Rok 2018 to rok DUPECZEK

jutro 12-17 jedna dupeczka - spotkanie zapoznawcze, poznana dwa dni temu na tinderze, dziewica i fajna
Po 17-do rana TRAMAL PARTY z dupeczka numer 2 na mojej chacie
Sobota - dupeczka z Tramal party plus halucynogenna 17 latka przynosi psychodeliki, druga imprezka na mojej chacie 2 girls 1 guy

Następny weekend - ładna dupcia z neta przyjeżdża jednak do mnie po jakis gierkach jak powiedziałem że jest dla mnie najpiękniejsza dziewczyna na świecie i w ogóle zupełnie z marzeń bo miło się jej bardzo zrobiło

Niestety parę odeszło T.T Miało być więcej, ale i tak dużo się dzieje

Chyba zmienię robote do innej firmy gdzie jest wypłata 23-26/h, zalwzy jak się dogadasz z szefem, do tego nocki lepiej płatne , zamiast 10 minut do roboty mam 20 bo muszę przejechać cała lodz ale i tak nie najgorzej
W tej robocie mam blisko do dupeczki numer 1 więc to szansa żeby mieć normalna relacje bo musiałbym zawsze jeździć do niej długo a to problem xD
No i żeby zarobić to nie muszę zapierdalać w te soboty bo jest podwójny bonus jak w mojej firmie, tylko 4 dni pracy za o wiele większą stawkę, dwa wolne , w mojej trzeba cały czas zapierdalać, sobota 16sta a potem czasami na 22ga, więc jak mnie przyjma to super ale mam doświadczenie w wózkach więc może być spoko, ten tydzień pierdolę i nie idę we wszystkie dni bo dupeczki ważniejsze są
Na tramca dostałem zniżkę 90 zł za 3 blistra, więc 6 blistrow za 180 Zeta vs wcześniejsze 170 za 5
Niedługo będę kończył moja piosenkę wokalnie

2018 się zapowiada fajnie
Jedyne co to nie byłem w niedzielę w kościele, a jak chodzę do tydzień to czuję że mam taką protekcję na następny tydzień

2018 to naprawdę fajny rok , kto używa tindera temu polecam taktykę romantycznego ruchacza

R: 1 / I: 0 / P: 15

Macie co ze sobą zrobić ? Ja w normalny samotny wieczór nie mam. Siedzę sobie i patrzę w sufit. Jakbym miał znajomych dealerów to bym brał LSD, został mi tylko sporadycznie acodin jak za dobrych natalkowych czasów. Stałem się chorym człowiekiem

R: 1 / I: 1 / P: 15

Ehh bardzo tęsknie za Natalką
Nie mam takiej jednej bliskiej i stałej osoby, która wiem że jest fajna i w gle
Jak znam jakieś laski, to trochę niestabilne psychicznie, karyny, z depresją, normiki
Więzi z takimi osobami mnie trochę tak rozpierdalają mentalnie, niby jest fajnie, ale jakoś tak dziwnie, nie czuję, że one są takie jakby "świadome"
I niewiem czy mnie w pełni rozumieją, czy zadają się ze mną żeby się coś działo i żeby odpocząć od depresyjnego życia
Nikt mi nie powiedział na pierwszym spotkaniu, że to był najszczęśliwszy dzień w jej życiu jak Natalka i od razu na przywitanie potrzebował się mocno wytulić itp...
Brakuje mi takiej romantycznej więzi i żeby mnie ktoś kochał....

R: 1 / I: 0 / P: 15

PIOSENKA final dyskusja
Przypominam, że tematem mojej wojny z kocurem było to, że nie chciał mi nagrać trzech dzwiekow na basie do riffu
Pociąłem więc bass i wstawiłem w to miejsce, w ktorym mi cos nie pasowało na tyle ile moglem wyciąc z nagranej sciezki:

Anketa:
Której wersji wg. was lepiej sie słucha? Tzn z którym riffem bassowym:

Wersja bez paru dzwiekow:
https://instaud.io/2G4h

Wersja z wklejonymi paroma dzwiekami:
https://instaud.io/2G4g

Chodzi o moment ktory sie zaczyna mniej wiecej w 9 tej sekundzie, po tym I.... już

R: 5 / I: 2 / P: 15

R: 1 / I: 0 / P: 15

https://youtube.com/watch?v=cGQCuEa3u30 [Embed]

ale super!!!!1

R: 2 / I: 0 / P: 15

Opio-life to najlepsza rzecz jaką mogła przytrafić się młodemu, przyszłemu Królowi Polski.

Kocham zarzucić Bobo-vit a potem oglądać przez następne dwie godziny Michalkiewicza o tym jak tajne służby z ramienia różnych zagranicznych sił spierają się o władzę w Polsce, leżąc sobie i zamulając w Łóżku i umawiając się z dziewczynami z Tindera. Taktyka romantycznego ruchacza działa i poumawiałem się z paroma loszkami. Niestety wiem, że może być kompromitacja cwela w rlu, ale obliczyłem sobie że mam 4% szansy że jakaś laska mnie polubi więc jest warto się z nimi spotykać.

Real-life: Ból i cierpienie
Opio-life: Możliwość chwilowego zapomnienia o bólu i cierpieniu, zabawa i taniec na tonącym statku

R: 4 / I: 2 / P: 15

Anoni, niewiem czy wiecie, ale kąpanie się sprawiało mi dużo problemów. Wiadomo, że trzeba się rozbierać z comfy ciuszkow do zimnego świata. Najgorsze jednak było pierwsze uderzenie kropelek wody prysznica . Było to mało comfy, jedna część ciała była pod strumieniem ciepłej wody, a druga w zimnym świecie ... Nie dało się mieć strumienia tak dużego, żeby pokrył cię cały...
Teraz moje marzenia spełniły się. W nowym mieszkaniu mam całkiem wygodną wannę , specjalnie modelowaną by miała z jednej strony wygodne oparcie. Teraz, gdy naleje sobie wody do wanny, wejście do niej nie jest takie straszne, szybciutko się rozbiore i zanurze się w cieplutkiej wodzie :3 Potem można się pobrzechtać, pokręcić , umyć itp. Gdy woda zaczyna spowrotem spływać, to zaczynam płukać się klamka i nie jest to wcale niemiłe jak stanie i płukanie się pod prysznicem, gdy siedzę taki skulony i się płukam to nie czuć nic złego, płukam się lekko zimniejsza wodą żeby nie było takiego szoku termicznego po wstaniu i wyjściu z wanny. Teraz, gdy mam się umyć to nie ociągam się 2 godziny bo okropnie mi się to kojarzy , tylko wskakuje do wanny i mogę iść potem spać i się wyspac :3

To był temat z cyklu: ANONEK SIE MYJE :3

R: 7 / I: 0 / P: 15

>jeżeli krypto spełni swoje zastosowania to 1 btc będzie wart około 600 tysięcy złotych za 5 lat
>czyli aby zostać milionerem wystarczą 2 btc
>więc wystarczy dzisiaj kupić bitka za 4 koła na ręke na strzeżonej warszawskiej giełdzie i zrobić 1300% na bitmexie
>wczoraj na WIELKIEJ KOMPROMITACJI CWELA BITKOJNOWEGO zrobiłem około 600% a jestem pierdolonym leszczem giełdowym ze stażem trejdingowym mniejszym niż rok
>praw*czek26 odkłada swoją wytyraną w korpo 8h dziennie kasę na lokaty i łechta swoję ego chwaleniem się jaki to nie jest bogaty na forum dla prawiczków
>w sumie to nic poza kasą mu szczęścia nie daje
>ale zamiast zaryzykować i dostac szanse na ogromne hajsy woli grzecznie tyrać za 1k$ na ręke z nadziejami na awans od szefa spekulancika

Daje do myślenia...


also potem napisałem, że u nas w meksyku europy ludzie którzy zarabiają 1k$ na miesiąc mówią, że osiągneli swój personalny sukces finansowy i śmiechneli bo oni napierdalają 3k$/miesiąc za wynajem małych mieszkań i w ogóle ja pierdole, nie mam żadnych już wątpliwości, że polska=chlew inb4 testopanowiec

Top